Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

ABAY DIZAYN Anne Sütü ve Bebek Saçı Takı Tasarım (Kolye, Yüzük, Bileklik

ADRES
Lüleburgaz / Kırklareli
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÖRNEK MODELLER VE DETAYLAR İÇİN INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDİNİZ.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

ABAY DIZAYN

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Bu materyaller bir anne ve çocuğu arasındaki bağın belki de en belirgin halleri.

İşte bu bağın sembolik olarak devamını sağlayan ve ortaya inanılmaz güzellikte çalışmalar çıkaran ABAY DIZAYN ismini verdiğimiz harika bir ekip kurduk.

Trakya bölgesinin güzide ilçelerinden Lüleburgaz, bize anne sütü ve bebe saçı kolyeler için ev sahipliği yapıyor. Lüleburgaz’dan tüm Türkiye’ye hatta yurtdışına ürünlerimizi tanıtabiliyor ve ulaştırabiliyoruz.

Anne sütü, bebeğin gelişmesinde önemli bir rolü olan ve bebek ile anne arasındaki bağı güçlendiren en sağlıklı besinlerden biri.

Peki anne sütünden kolye, yüzük ve bileklik gibi takıların yapıldığını biliyor muydunuz ?

Anne sütü kullanarak takı tasarlama fikri inanın çok hoşumuza gitti. Düşünsenize, fevkalade güzellikte tasarlanan bu takıları ömür boyu saklayarak çocuklarımıza hatıra bile bırakabiliriz.

Bir anne için bebeğinden daha kıymetli bir hediye yoktur şüphesiz. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen zaman, dönüp bakıldığında kolay olsa da bir de yaşayana sormak lazım. Anneler, bebeklerini büyütürken onlara ait bazı eşyaları anı olsun diye saklarlar.

Bu fikirle artık bebek saçları ve anne sütü hiç bitmiyor.

Şimdi annelerin yeni modası, bebeklerini emzirdikleri kendi sütlerinden yapılan takılar. Kulağa biraz tuhaf geliyor önce değil mi?

Hiç tuhaf gelmesin çünkü bu tasarımlar, neredeyse gerçek bir mücevher kadar değerli; belki onlardan daha fazla hatta. Bu yüzden dönüştürülen anne sütünün adı “Süt cevheri”!

Kültürümüzde anne sütünün ve bebeğin ilk saçlarının ne kadar önemli olduğunu düşünen bir anne olarak diğer anneler için manevi değeri büyük olacak ve ömür boyu anlamını koruyacak “anne sütü ve bebek saçı” ürünlerimizi sizler için üretmeye başladık.

Altın, Gümüş ve bronz materyallerin zeminine yerleştirilen süt cevheri, tüm işlemler bittikten sonra bebek saçı ile şekilleniyor.

“Saç olmasın” diyenler içinde daha başka alternatifler elbette mevcut.

Anne sütü, bebeğin gelişmesinde önemli bir rolü olan ve bebek ile anne arasındaki bağı güçlendiren en sağlıklı besinlerden biri. Peki anne sütünden kolye, yüzük ve bileklik gibi takıların yapıldığını biliyor muydunuz?

Anne sütü kullanarak takı tasarlama fikri inanın çok hoşumuza gitti. Düşünsenize, fevkalade güzellikte tasarlanan bu takıları ömür boyu saklayarak çocuklarımıza hatıra bile bırakabiliriz.

Anne Sütünden Takı Nasıl Yapılır?

“Anneler öncelikle kendi sütlerinden ve çocuklarından aldıkları birkaç tel saçı bize gönderiyorlar ve istedikleri modeli seçiyorlar. Seçilen modele uygulanacak zeminin metal, gümüş ya da altın olup olmayacağına karar veriyorlar. Hazır modellerin yapımı yaklaşık 4 hafta sürüyor. Bunun yanında eğer anneler saç, sim ya da sedef işleme gibi eklemeler yapmak isterlerse bu süreye 1 hafta daha ekleniyor. Ürün tamamlandığında kargo yoluyla ister yurt içine isterse yurt dışına gönderim yapılabiliyor.”

Anne Sütünden Yapılan Takıların Fiyatları Ne Kadar?

Eğer bu takılardan satın almak istiyorsanız siparişlerinizi Instagram veya Facebook sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Takıların fiyatları ise zeminde kullanılan malzemeye göre 150 TL ile 750 TL arasında değişiyor.

Anne Sütünden Takı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Anne sütü ile yapılan yüzük, kolye ya da bileklik gibi takılara sahipseniz, yıpranmaması ve zarar görmemesi için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Takıların güneş ışığına doğrudan maruz bırakılmaması ve ev temizliğinde kullanılan kimyasallar ile temas etmemesi gerekir. Diğer yandan gümüş zemin kullanılan takılar zamanla kararma yaptığı için yeniden parlatma işlemi yaptırılacağı sırada gümüş ustasının uyarılmasında fayda var.

Düşünsenize anne sütünden bir kolye yaptırıyorsunuz ve bunu ömür boyu saklayabiliyorsunuz. İletişim: 0 (532) 164 8 111

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ