Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Kıyıköy Esra Pansiyon Apart Otel Konaklama Restaurant

ADRES
Güven Mah, Badem Sok No:16, 39402 Kıyıköy/Vize/Kırklareli
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÖNEMLİ

TRAKYA BURADA TV izleyicilerine özel %10 İNDİRİM.

Bizim izleyicimiz olduğunuzu söyleyin indirimi KAZANIN!

Esra Pansiyon, 2013 yılında Kıyıköy’de hizmete açıldı.

18 odası olan pansiyonda çift kişilik ve üç kişilik odaları mevcut olup müstakil daire şeklinde 2+1 ve 3+1 şeklinde hizmet vermektedir.

Her odasında televizyon, balkon ve buzdolabının olduğu pansiyonun bazı odalarda klima ve mutfak da mevcuttur.

24 saat sıcak suyun olduğu pansiyon, kablosuz internet bağlantısına da sahiptir.

Pansiyonun teras katı da vardır ve deniz manzaralıdır.

Kahvaltı hizmetinin yanı sıra gün içinde atıştırmalık yemekler de pansiyonu tercih edenlere sunulur.

Konaklama hizmetini tüm ciddiyetiyle sunan Esra Pansiyon’u tercih edenler, Kıyıköy’de misafir gibi ağırlanmanın ayrıcalığını yaşayacak.

 

Pansiyon seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Pansiyon seçiminde tatilcilerin ilk dikkat ettiği husus temizlik ve hijyendir. Yataklar, banyo, lavabo ve ortak kullanım alanlarının temizliği önemlidir.

Pansiyonlar uygun fiyatları ile tercih edilir lakin bazı pansiyonlar çeşitli nedenlerden dolayı fiyatlarını yüksek tutabilir. Bu sebepten dolayı aynı yerde daha ucuz pansiyonlar tercih edilebilir. Konaklamak isteyenler bazen pansiyon sahiplerini arayarak indirim de talep edebilirler.

Tatil yapacak kişiler pansiyonlarda sıcak su, internet, tv gibi imkânların olup olmadığını da sorabilmektedir.

Kimi pansiyon, ev yapımı ürünler ile yöresel kahvaltılar sunmaktadır. Konaklayacak kişiler bazen kahvaltı konusunda çok hassastır. Bazı pansiyonlar sadece kalacak yer imkanı sunarken bazı pansiyonlar kahvaltı hizmeti verebilmektedir.

Bazı tatil severler, belirli tarihler arasında bir tatil yöresinde kalmak için seçtikleri pansiyonlarda süreli kiralama yoluyla konaklamayı tercih edebilirler.

Esra Pansiyon kendisini tercih eden tatil severlere Kıyıköy’de tatil yapma fırsatını en uygun şekilde yakalamalarına yardımcı oluyor.

 

Günlük kiralık daireler, apart oteller ve çeşitli türlerdeki pansiyonlar artık günümüzde alternatif konaklama diye anılır oldu.

Alternatif konaklamaların büyük otel işletmeler karşısında daha basit şekilde idare edilen işletmeler olduğunu söyleyebiliriz. Bu işletme türüne sahip kişiler, daire ya da mülklerini belirli zaman ve para karşılığında kullanıcılara kiraladıklarını söylemek mümkündür.

İnternet sayesinde günümüzde alternatif konaklama yerlerine ulaşmak, rezervasyon yaptırmak artık çok kolay. Geriye sadece tercih edeceğiniz lokasyon ya da tercih edeceğiniz fiyat aralığını belirlemek kalıyor.

Son yıllarda Trakya’dan ve İstanbul’dan pek çok tatilcinin Kıyıköy’ü de tercih listesine eklediğini söyleyebiliriz. Özellikle hafta sonunu deniz kıyısında geçirmek isteyen vatandaşlar soluğu Kıyıköy’de alıyor. Çünkü Kıyıköy, İstanbul’a yaklaşık 2 saat 40 dakika kadar uzaklıkta.

Sektöre yeni giriş Esra Pansiyon da Kıyıköy’ü tercih eden tatilciler için uygun fiyat, temizlik ve sağlığa verdiği önem ile ön plana çıkıyor. Hafta sonunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler, tatilin ilk adımı olan rezervasyon işlemi için irtibat numaraları yoluyla iletişime geçebilirler.

Turizm dünyasında ağırlıklı olarak sosyo kültürel ve ekonomik konular ele alınır, yoksulluğun azaltılması hedeflenir.

Konaklama sektörü, insanların kendi yaşadıkları konutlar dışında özellikle seyahat maksadıyla geçici olarak konaklama, beslenme, dinlenme ve rekreasyon ihtiyaçlarını karşılayan, otel, motel, hostel, tatil köyü, kamp alanı vb. işletmelerin yer aldığı büyük bir sektör halini almıştır.

Konaklama sektörü, turizm faaliyetleri dahilinde her zaman için yerini koruyan bir yapıya sahiptir. Zaman içinde turizm faaliyetlerinin gelişmesine göre kendini yenilemiş, yeniliği yakalayan firmalara kazandırmaya devam etmiştir. Konaklama sektöründe kalınan yerler, sınıflandırma bakımından geleneksel ve tamamlayıcı olarak tamamlanır. Geleneksel konaklama yerlerine örnek olarak oteller gösterilir. Tamamlayıcı türdeki konaklama yerlerine de örnek olarak motel, pansiyon ve benzeri türdeki konaklama işletmeleri dahil edilir.

Ülkemizde konaklama sektörünün ve konaklama sektörü dahilinde yapılan binaların gelişimi 1980’li yıllara kadar gider. 1982 yılında çıkarılan 2634 sayılı Turizmi Teşvik Kanunu ile Türkiye’de konaklama sektörü gelişmeye başlamıştır. Konaklama sektörünün gelişmesi ile birlikte Türkiye’ye her yıl milyonlarca turist gelmektedir.

Kıyıköy’de bulunduğu konum itibariyle her ne kadar bakir olsa da gün geçtikçe iyileşen ulaşım koşulları sayesinde konaklama sektörünün gözde merkezlerinden biri halini alabilir. Üstelik ülkemizde de konaklama sektörü sayısal bakımdan önemli bir büyüklüğe ulaşmıştır ve her geçen gün kapasitesi artmaktadır.

Esra Pansiyon da sektördeki yerini alarak hem Kıyıköy’ün turizme dayalı ekonomisine katkıda bulunmayı hem de vatandaşlara uygun fiyatla konaklama fırsatı sunmayı ilke edinmiştir.

Pansiyon, günümüzde tatil maksadıyla konaklama için çok yüksek ücret ödemek istemeyen kişilerin tercih ettiği bir konaklama işletmesidir. Bazı odaları ya da tüm odaları insanların konaklaması için tasarlanmış evlere pansiyon adı verilir. Genellikle kıyı bölgelerinde olan pansiyonlar, özellikle orada yaşayan yerli sakinler tarafından açılmıştır. Kimi pansiyon bir evin birkaç odasını kiraya açarken, bazı pansiyon sahipleri evlerinin tamamını pansiyona çevirmiştir.

Pansiyonlarda kişilerin en çok dikkat ettiği şey, şüphesiz temiz ve hijyenik olması, yaşanılan sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi olabilir. Günümüzde internet bağlantısı da pansiyonların olmazsa olmaz çözümlerinden biri olmak zorundadır.

Sizler de yaşadığınız yere yakın, kısa süreli tatil fırsatlarını değerlendirmek için bu kriterlere uyan yerleri google’dan araştırıp bulabilir daha önce tatil yapmış yakınlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Pansiyonlarda sadece kısa süreli konaklamalar da akla gelmemelidir. Bazı müşteriler istedikleri ölçütlerdeki odaları bulduklarında uzun süreli konaklayabilmektedirler.

Kıyıköy Esra Pansiyon Apart Otel Konaklama Restaurant Kıyıköy Esra Pansiyon Apart Otel Konaklama Restaurant Kıyıköy Esra Pansiyon Apart Otel Konaklama Restaurant Kıyıköy Esra Pansiyon Apart Otel Konaklama Restaurant

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ