Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri

ADRES
Yılmaz Mah.Edirne Cad.No:52/B Lüleburgaz / Kırklareli
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eren Bilişim Teknolojileri, 2017 yılı Nisan ayında Lüleburgaz ilçe merkezli olarak bilişim sektöründe faaliyetlerine başlamış olup, halen Lüleburgaz ve çevre illerde bilişim alanında hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmanın ana faaliyet konusu bilgisayar ve çevre birimlerinin servis hizmetlerini en iyi ve hızlı şekilde yerine getirmek olup bunun dışında; kamera güvenlik sistemleri, network altyapı hizmetleri, web tasarım hizmetleri, ticari yazılım satış ve eğitim hizmetleri, kurumsal zincir firmalara yetkili serivislik, kurulum ve bakım hizmetleri alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eren Bilişim Teknolojileri, sektörün ihtiyacı olan ürünleri tedarik etmekte, ve kablolamadan başlayıp eğitim ve açılış hizmetlerini de kapsayan bir çizgide müşterisine komple bir çözüm halinde sunmaktadır.

Dolayısıyla Eren Bilişim Teknolojileri hem ticaret, hem hizmet firması niteliklerini taşımaktadır.

VİZYONUMUZ

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

MİSYONUMUZ

Tüm Eren Bilişim Teknolojiileri çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri Lüleburgaz Eren Bilişim Teknolojileri

Henüz video eklenmemiş.

41.408649, 27.349791

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ