Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Dilek Mobilya & Dekorasyon & Ev Aksesuarları Lüleburgaz

ADRES
İnönü mah, Murat Hüdavendigar Cd. no:130/A, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

DETAYLAR İÇİN INSTAGRAM SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

DİLEK MOBİLYA & DEKORASYON INSTAGRAM SAYFASI

GERÇEK KONFORU ESTETİKLE BULUŞTURDUK

YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, ESTETİK VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA, DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.

Vizyonumuz
İş hayatında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve güçlü alt yapısı ile şirketin üretim potansiyeline güvenen Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev aksesuarları; Türkiye’nin en prestijli mobilya firmalarında biri olmayı, Türkiye mobilya sektörüne yön vermeyi, Yurtiçi ve Yurtdışı pazarını daha da büyütmeyi hedefliyor.

Misyonumuz
Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev aksesuarları, şıklığın ve estetiğin her bütçenin hakkı olduğu düşüncesi ile; seçkin mobilya ve yüksek gelir arasındaki bağlantıyı kırarak, herkes için keyifli mekanlar yaratıyor. Bu doğrultuda Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev aksesuarları sadece şık değil, aynı zamanda ekonomik de olan, her bütçeye ve zevke uygun mobilyalar üretiyor.

Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda “Eviniz için En Özeli” diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz.

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırarak büyüyoruz.

“Eviniz için En Özeli” felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

Yenilikçi tarzımız ve yaşam alanlarına ‘konfor’ katan çizgimizi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

Çocuk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak üretim yapılmakta olup malzeme seçiminden üretim aşamasına kadar olan tüm faaliyetler titizlikle yürütülmektedir.

Ürün yelpazemizde, ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır.

Mobilya ürün grubu; Berjer ve Çay Setleri, Makyaj Masaları, Mutfak ve Salon Masa Sandalye, Tablo , Lambader, Sebzelik, Kiler Dolapları, Meyve Sebze Dolabı, Ütü Masası, Cafeler İçin Özel Tasarım Masa Sandalye ve Dekoratif Tablolar, Zigon Sehpalar, Kütük Epoksi Masalar, Çevre Dostu Üretim, Trend Koleksiyonlar ile salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir.

Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev Aksesuarları olarak mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerimizde üretmekte ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma Dekoratif Aynalar, Dekoratif Saatler, Bisiklet Saat, Uçak Saat, Saat Modelleri, Ayaklı Aynalar, Atatürk Tablosu ve tablo çeşitleri gibi ürünlerden oluşmaktadır. Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev Aksesuarları, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.

Dilek Mobilya Dekorasyon ve Ev Aksesuarları, modern teknolojiyle çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim yapmaktadır.

Çevre Dostu Üretim
Üretimlerimizi doğaya saygılı üretim tesislerimizde gerçekleştiriyor, ürünlerimizin çevre dostu olmasına dikkat ediyoruz.

1.Sınıf Malzeme & İşçilik
Tasarladığımız ürünleri, kusursuz bir işçilik ve 1. Sınıf malzeme kalitesiyle üretiyoruz.

Trend Koleksiyonlar
Modern yaşamın estetiğinden aldığımız ilhamla, zamanın ruhuna uygun, güncel trendleri yakalayan koleksiyonlar oluşturuyoruz.

“EVİNİZ İÇİN EN ÖZELİ” ne sahip olmanız için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.402307, 27.361694

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ