Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Aydeniz’in yaşaması için 250 bin dolara ihtiyacı var

Reklam
Aydeniz’in yaşaması için 250 bin dolara ihtiyacı var

Edirne’de yaşayan 15 yaşındaki Aydeniz Şipşak, yaklaşık 1 yıldır mücadele ettiği  kanser hastalığından kurtulmak için yardımseverlerin desteğini bekliyor.  Aydeniz’in tedavisi için, izinle açılan hesapta 250 bin dolar birikmesi gerekiyor.

Kanser hastası 15 yaşındaki Aydeniz Şipşak’ın tedavisi için gerekli 250 bin doların toplanabilmesi için yardım kampanyası başlatıldı. Edirneli Aydeniz Şipşak, yaklaşık bir yıldır mücadele ettiği kanser hastalığından kurtulmak için yardımseverlerin desteğini bekliyor. Baba Aykut Şipşak, gazetecilere yaptığı açıklamada yaklaşık bir yıl önce oğluna nöröblostom (sinir hücrelerinde çıkan tümör) teşhisi koyulduğunu, o günden sonra oğlunun sağlığına kavuşması için büyük çaba sarf ettiklerini belirtti. Tek istediklerinin çocuklarının sağlığına kavuşması olduğunu ifade eden Şipşak, “Oğlumun tekrar sağlığına kavuşması için ailesi olarak elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bazen bu da yetersiz kalıyor. Tedavi ve masraflar için yardımseverlerin desteğini bekliyoruz.
Oğlumun yaşaması için tedavi olması gerekiyor.” dedi. Oğlunun 4. evre kanser hastası olduğunu ve yurt dışında tedavi edilmesi gerektiğini anlatan Şipşak, tedavi masraflarının yaklaşık 250 bin dolar tuttuğunu belirtti. Şipşak, gerekli izinleri alarak oğlu Aydeniz’in sağlığına kavuşması için Türkiye çapında yardım kampanyası başlattıklarını vurguladı. Anne Ülkü Şipşak ise oğlunun hastalığını öğrendiği bir yıldan beri çok kötü günler geçirdiklerini aktardı. Bir anne olarak, tüm annelerin dualarını beklediklerini anlatan Şipşak, “Allah kimseye evlat acısı vermesin. Tek isteğim evladımın iyileşmesi.” diye konuştu.

EDIRNE GECTIGIMIZ YIL SINIRLERDE OLUSAN BIR TUR KANSER OLAN NOROBLASTOM TESHISI KONULAN 15 YASINDAKI AYDENIZ SIPSAK'IN YURT DISINDA TEDAVI GORMESI ICIN AILESI, 250 BIN DOLARLIK TEDAVI MASRAFI ICIN EDIRNE VALILIGI'NIN IZNI ILE ULKE CAPINDA YARDIM KAMPANYASI BASLATTI. OKULA GITMEYI COK OZLEDIGINI ANLATAN VE HASTALIGIN 4'NCU EVRESINDE OLAN AYDENIZ ISE TEDAVI OLDUKTAN SONRA BIR COK HAYALI OLDUGUNU BELIRTEREK YASAMAK ISTEDIGINI SOYLEDI. (FOTO:ENGIN OZMEN/EDIRNE-DHA)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ