Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Edirne B&C BABY SPA – Bebek Masaj Merkezi

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajı artık Edirne’de!

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz? Ne İş Yapıyoruz?

B&C Bebek Spa ve Masaj’da ailelerimizin en değerli varlıkları olan bebeklerimize benzersiz bir hizmeti getirmiş bulunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış merkezimizde hidroterapi ve Bebek Masajı hizmeti sunuyoruz.

Programımız sayesinde, bebeğimizin büyümesinin en önemli evresi olan 0-36 ay arası zihinsel ve fiziksel gelişimini, ebeveyn ve bebekarasında oluşan duygu bütünlüğünüdesteklemeyi hedefliyoruz.

Bebeğiniz bir yandan motor beceri koordinasyonu ve dengesini geliştirirken, diğer yandan kendi başına hareket ederek eğlenecek ve özgürlüğün tadına varacak.

Bebeğinizin yüzündeki mutluluğun ve huzurun sizde güzel bir anı olarak kalmasını istiyoruz.

‘’Her yeni doğan bebek, yeni bir dünya demek’’ Barış Manço

MİSYONUMUZ

Misafirimiz olan her bebeğin yüzündeki gülümsemeyi görmek

Güler yüzlü, hijyenden taviz vermeyen, kaliteli hizmetin sunulduğu merkezimizde bebeklerimizin kendi evinde gibi huzurlu olması öncelikli misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Bebek masajı sektöründe sağlıklı bir büyüme ve gelişme sağlamak, gelişme devam ederken bir bütünlük halinde hizmetleri çeşitlendirmek, önce yurt içinde ve sonra yurtdışında güvenilir bir marka halini almak.

HİZMETLERİMİZ

Hidroterapi

Bebeklerinizin spa hizmeti alırken olmazsa olmazı hidroterapi yöntemidir. Bunun için sağlık ve güvenlik koşulları düşünülerek tasarlanan özel bebek jakuzileri kullanılmaktadır. Jakuzilerde seans boyunca suyun sıcaklığı sabit kalırken, sudaki PH dengesi de korunuyor. Ayrıca Jakuzilerdeki özel ışıklandırma sistemi sayesinde bebeklerinizin rahatlaması sağlanıyor. Ayrıca ayarlanabilir boyun halkası sayesinde bebeklerimizin başı suyun üzerinde kalıyor. Böylece Hidroterapi yöntemiyle bebeklerin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesi desteklenirken, kaslarının ve kemiklerinin de kuvvet kazanması sağlanıyor.

Suda geçirilen zamanı iyi değerlendirmek adına bir seansta yapılanlar…

Birinci Aşama: Bu aşamaya gözlem aşaması diyebiliriz. Bu aşama sırasında terapist, bebeğin el, kol ve bacak koordinasyonunu gözlemlediği zamanı ifade eder.

İkinci Aşama: Özel tasarlanan jakuzinin çalışmasıyla sudaki hareketlenme, bebeğin eğlenceli tepkisiyle buluşur. Bu aşamayı gözlemleyen terapist, uygulayacağı masajı belirler.

Üçüncü Aşama: Bu aşamada terapist uygun görürse, su içinde egzersiz yaptırabilir. Jakuzinin kapatılması ertesi ve suyun dinginleşmesi ertesinden bebeğin sudan çıkışıyla tamamlanır.

Faydaları

İskelet ve kas sisteminin gelişmesini sağlar
Sindirim ve dolaşım sistemine olumlu katkıda bulunur
Suyun basıncı sayesinde göğüs kafesi gelişir böylece solunum sisteminin gelişmesine yardımcı olur
Hareket kabiliyeti artar
Gerginliğin azalmasına katkıda bulunur
Uyku düzeninin oluşmasını kolaylaştırır.

Suda geçirilen neşeli dakikaların ardından, sıra masaja geliyor…

Bebek için uygulanan masaj ile bebeğin ruhsal ve bedensel gelişimini baz alan ve sayısız faydaları beraberinde getiren özel bir uygulamadır. Masaj ile bebeğin kan dolaşımının hızlanması, kemik ve kas sisteminin rahatlayarak gelişmesi, hazımsızlık sorunu yaşıyorsa gazın kolayca çıkarılması gibi pek çok yararın yarı sıra bebeğin özgüvenine ve çevreyle olan iletişimine katkıda bulunmaktadır. Masaj sırasında kullanılan özel ve doğal yağlar sayesinde bebeklerin cildine de gerekli hassasiyet gösterilir.

MERKEZİMİZ HAKKINDA

Merkezimize gelen bebeklerimizin seans öncesinde vakit geçireceği bir oyun alanımız bulunuyor. Oyun alanımızda bebeklerimizin hoşça vakit geçirebilmesi için titreşimli anakucağı, hoppala aktivite oyuncağı, oyun minderi ve çeşitli türde oyuncaklar bulunuyor.

Bununla beraber annelerimizin rahatla bebeklerini emzirebilecekleri özel bir emzirme odası, mama sandalyesi ve masaj sonrası uyku uyuyabilecekleri beşik de merkezimizde mevcuttur.

Etkin bir hizmet için gerekli tüm belgelere sahip terapistimiz ile beraber koordineli olarak çalışan bir mensubumuz, gelen her bebek için özel bir dosya açıp bilgileri kaydederek bilgi akışının devamını sağlayacak.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ