Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Bulgur atan fişeğe büyük ilgi!

  • Güncel
  • 07 Eylül 2016
  • 949 KEZ OKUNDU
Reklam
Bulgur atan fişeğe büyük ilgi!

Lüleburgaz’da av bayii Ersin Öner, bulgur atan fişeğin doğaya ve hayvanlara zarar vermemesi nedeniyle bu fişeğe talep olduğunu söyledi.

Çiftçilerimiz ve avcı kardeşlerimiz tarafından bulgur atan fişeğe rağbet olduğunu söyleyen Öner; ‘  Bu fişeğimiz saçma değil yerine bulgur atıyor. Mısır tarlasına giren hayvanları korkutmak için bu fişek tercih ediliyor. Bu fişeğin özelliği kimseye zarar vermemesi üstüne hayvanlar için yem sağlıyor olması. Özellikle doğaya ve hayvanlara zarar vermek istemeyen çiftçilerimiz bulgur atan fişeği alıyor. Talep oldukça güzel. Bu fişeğin bir özelliği de hayvanları beslemesi’ dedi.

‘TÜFEĞE DE ZARAR VERMİYOR’

Kullanım amaçlarından bahseden Öner; ‘Kutumuzda 25 tane bulgur atan fişek var. 12 kalibre ve tüm tüfeklere uygun bir fişek bu.  Aynı zamanda tüfeğe de zarar vermiyor. Bu fişek domuzları tarladan kaçırmak için de kullanılıyor. Yüksek ses çıkartıyor. Kız istemeye giderken ve kızı aldıktan sonra da bu fişeği kullanıyorlar. Kimseye zarar da vermiyor. Ramazan Ayı’nda bu üründen çok sattık. İftar saatinde top yerine bu fişeklerden atıldı. Kullanan avcı kardeşlerimiz çok memnun’ ifadelerini kullandı.

Özel Haber: Kaner AKANER

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ