Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

FARMASİ KAYIT VE ÜYELİK SİSTEMİ

Reklam
FARMASİ KAYIT VE ÜYELİK SİSTEMİ

İletişim: 05321648111

farmasi-uye-kayit-uyelik-formu

İletişim: 05321648111

TRAKYA İL VE İLÇELERİNDE YAŞIYORSANIZ

ÇOK ŞANSLISINIZ.

HER AN DESTEK ALABİLECEĞİNİZ BİR EKİP

SİZİNLE BİRLİKTE OLACAK.

HAYDİ TRAKYA FARMASİ İLE KAZANIYORUZ.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

anigiffarmasi

5 Kıtada 122 Ülkeye ihracat yaparak 360 milyon insana ulaşmaktayız. 2.000 den fazla ürün barındıran, Farmasi Kozmetik %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, Planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limiti olmadığını göreceksiniz.

FARMASİ KOZMETİK DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN SİZDE KAZANIN VE ÇEVRENİZDEKİLERE KAZANDIRIN.

FARMASİ HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE ÇEVİRİYOR!

banner

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Temsilci olmak için Farmasi üyelik formunu doldurun ve aramıza katılın…

Ürünlerini, sistemini ve cazip kazanç sistemi ile kendini sevdiren ve tavsiye ettiren Farmasi’de kazanmak çok kolay! Nasıl mı ? Üye ol – Üye yap – Tavsiye et. Üye olarak kendi ürünlerinizi indirimli alabilirsiniz. Satış yaparak küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Üye yaparak sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi ile sağlınızı korumaya, yeni insanlar tanımaya ve yüksek kazançlar elde etmeye hazırmısınız? Vakit kaybetmeden hemen şimdi Farmasi Üyelik formunu doldurun bir Farmasi Danışmanı olun!

farmasikazancplani

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Farmasi Prim Sistemi
PRİM ÖDEME VE HESAPLAMA

Primler Kazanç Planındaki seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.
Prim ödenebilmesi için Danışman’ın faturalarını zamanında ödemesi gerekmektir. Danışman’ın günü geçmis borcu var ise o ay ki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.

Prim ödemeleri; Her ayın 20 sinde (hafta sonuna geldiği takdirde takip eden iş gününde) Danışman’ın banka hesabına yatırılacaktır.
Örneğin; Ocak ayı için olan ödemeler 20 Şubat tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk is günü yapılacaktır

Tüm Prim hesaplamaları prim değersiz ürünler ve KDV düşüldükten sonra yapılacaktır
Yapılacak prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır.
Direktör ünvanı ile %22 seviyesi ve üzerinde olan Danışmanlar için geçerli olan prim kuralı;
Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir danışman üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine direktörlük prim hakkınız aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki danışmanlarınızın seviyesinin üzerine çıkar iseniz performans primi hak edilir.

Direktör teknoloji paketi hak etmek için;
12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla %22 seviyesini ulaşılmalı ve Aktiflik Şartları (Kayıt, Katalog ve 5500 TL Puan) yerine getirilmelidir.Beşinci ayında ünvan 150 katalog ve iki aktif kayıt (130TL puan) şartı hakedilmiş olur ve Direktör Teknoloji Paketi adreslerine gönderilir.

Prim alma şartlarımızdan biri olan 5500 şartı:

Bulunduğunuz kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubunuz ile minimum 18000 TL Puan alışveriş yapan danışmanlarımız %22 prim grubuna girerler. Tüm %22 Müdür ve üst seviyelerde 5500 şartı aranmaktadır.
İlk defa %22 seviyesine giren danışmanlarımıza Müdür unvanı verilir. 5500 şartını yerine getirmesi için en yüksek seviyesi ile arasındaki farkın 5500 olması gerekmektedir. En yüksek direk bağlı seviyenin tabanı %12 dir. Toplam puanından en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarıldıktan sonra kalan puanları 5500 puan farkını oluşturur.

Bir sene içerisinde aralıklı yada üst üste 18000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar. Direktör adaylarımız beşinci sefer %22 olduklarında Direktör şartları olan iki aktif kayıt (130TL Puan) ve 150 katalog alım şartını yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren Müdürlerimiz beşinci ayında Direktör unvanı alır.

Direktörlerimizin alt ekiplerinde kendilerine bağlı %22 seviyeleri 5500 puan şartı dışında kalmaktadır. Alt ekibinde bulunan direk bağlı %22 seviyelerinin puanları toplam puanlarından çıkarıldıktan sonra ekiplerinde direk bağlı en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarılmalı ve kalan fark 5500 puan farkını oluşturmalıdır.

5500 farkı oluşturamayan Müdür/Direktör ve üst seviyelerimiz, Direktörlük primi ve Direktör Teknoloji paketini hak edemez ve SANAL unvanı alırlar. Prim alabilmek için tüm seviyelerin sayfalarında bulunan unvanlarına göre aktif kayıt şartı ve katalog alım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

ÖRNEK 1:
Danışman 23.500 TL PUAN ve %22 seviyesinde
Altındaki en üst seviye 18000 TL PUAN ve %22 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ ALIR. (Fark 5.500 TL PUAN)

ÖRNEK 2:
Danışman 21.000 TL PUAN ve %22 seviyesinde
Altındaki en üst seviye 18.000 TL PUAN ve % 22 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ ALMAZ. (Fark 3.000 TL PUAN )

ÖRNEK 3:
Danışman 18000 TL PUAN ve % 22 seviyesinde
Altındaki en yüksek seviye12.000 TL PUAN ve % 18 DİREKTÖRLÜK PRİMİ ALIR. (Fark 6000 TL PUAN .)

ÖRNEK 4:
Danışman 18000 TL PUAN ve % 22 seviyesinde
Altındaki en yüksek seviye 15000 TL PUAN ve %18 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ ALMAZ. (Fark 3.000 TL PUAN .)
Prim ödemeleri; mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak pazarlama planına göre ödenir.
Direktör seviyesine ulaşan Danışmanlarımızın; mevcut Farmasi Danışmanlarını aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

*27 Temmuz 2015 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

farmasibanner

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

İletişim: 05321648111

helal_sertifika

 * Bu sayfa Tolga Keserci’ye ait olup, Farmasi firmasının kurumsal olarak herhangibir bağlantısı yoktur.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ