Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Geleceğin Başpehlivanları Kırkpınar’a Hazırlanıyor

Reklam
Geleceğin Başpehlivanları Kırkpınar’a Hazırlanıyor

Geleceğin başpehlivanları, 22-24 Temmuz 2016 günlerde Edirne Sarayiçi Er Meydanı’nda yapılacak olan 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için kampa girdi. Değişik boylarda güreşecek pehlivanlar günde iki idman yapıyor.

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Kumluca Belediyesi adına güreşecek geleceğin başpehlivanları, Kumluca Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Yağlı Güreş Antrenörü Özgür Altıntaş yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor.

Kumluca Gençlik Spor İlçe Müdürü Erol Koca, güreşçilerle birlikte kampa girdiklerini belirterek, “Kumluca Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya’nın bize vermiş olduğu imkanlar ile burada kamptayız. Günde çift idman ile Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne hazırlanıyoruz. Güreşçileri en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyoruz, inşallah ilçemize madalyalar ile döneceğiz.” dedi.

Kamp programını değerlendiren Kumluca İlçe Spor Müdürlüğü Yağlı Güreş Antranörü Özgür Altıntaş ise yaptığı açıklamada, “Hedefimiz öncelikle 22-24 Temmuz’da yapılacak olan 655. Tarihi Kırkpınar Güreşleri. Daha sonrasında ise Kırkpınar’ın rövanşı olan 664. Elmalı Yeşilyayla güreşleri olacaktır. Pehlivanlar diyarı Antalyamıza yeni başpehlivanlar kazandırmak için canla başla çalışıyoruz. Kamp programımız çok güzel bir şekilde devam etmekte. Sporcularımızın tek sıkıntısı sponsor bulamamak. Bize her anlamda destek veren başta Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya ve İlçe Spor Müdürümüz Erol Koca olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ