Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Hayatta Kayboldum Diyorsan Sana Yol Gösterecek 7 Davranış

Reklam
Hayatta Kayboldum Diyorsan Sana Yol Gösterecek 7 Davranış

Dünyaya geldiğimizde yüksek bir enerji ile hayata başlarız. Tüm hücreler ve organlar için bu enerji gereklidir. Bu andan itibaren enerjimiz yavaş yavaş tüketilmeye başlanır. Ailemiz tarafından, dostlarımız ve tabii ki düşmanlarımız tarafından. Kendimizi düşük enerjimizle hayatta ki amacımızı kaybetmiş olarak buluruz. Hayat ormanında kaybolmuşuzdur.

Yolculuğa başladığınızda sizin için hedefin önemli olduğunu düşünürsünüz. Fakat hedefe ulaştığınızda asıl önemli olanın hedef değil yolculuk olduğunu anlarsınız.

 

Kendinizi bu şekilde hissediyorsanız bu 7 yol işinize yarayacaktır.

1) İç Sesini Dinlemelisin. İç sesin asla aldatılamaz. O yanıltılamaz ve sana yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Onun yol göstermesine izin vermelisin.

2) Diğer İnsanları Dinlememek. Diğer insanları dinleyeceksem yolumu nasıl bulabilirim ki…

3) Çocukluk Hayalini Hatırla. Herkesin çocukluk hayalleri vardır. Genellikle iş hayatının bir kaç yılından sonra bu hayallerden vazgeçer ve şunu söyleriz. Gerçek hayat berbat bir yermiş. İçindeki çocuğa gülümse ve onu yaşat. Göreceksin sana yol gösterecektir.

4) Gerçek Amacını Keşfet. İnsanların bu hayatta var olmaların asıl sebebi manevi sınavları geçmek ve ruhsal olarak yükselmektir. Ama dünya bize şunu aşılar. Popüler ol. Zengin ve ünlü ol. Pek çok kişisel gelişim uzmanı da size bu yolda yapmanız gerekenleri aşılarlar. Gerçek amacımız iyi ve doğru insan profiline ulaşabilmektir.

5) Hedeflerinize Ortaklar Bulun. Sizinle aynı hedefleri olan ve aynı amaçlar için mücadele edecek insanlar ve dernekler bulabilirsiniz. Bu size yol gösterecektir
devamı…

6) Hayatınızda Örnek Olacak Kişiyi Bulun. Size yol gösterecek ve size ilham verecek kişiyi keşfetmediyseniz hata yapıyorsunuz. O kişiyi keşfedin. Bir arkadaşım Elektrik Mühendisliğini Tesla’ya olan hayranlığı yüzünden okumuştu. Tesla onun ilham kaynağıydı. Onunla ilgili her yazıyı okuyor ve başarı bu sayede onu buluyordu.

7) Zamanı Fark Edin. Anın değerini bilin. Şimdi en önemli zamandır ve kesinlikle tekrarı yoktur. Bir kuantum bilimciye eşsiz olan bir şey sormuşlar. Şimdi demiş. Hiç bir zaman şu anın birebir aynısı olmaz. Tüm her şeyi birebir kopyalayacak bir makina bile yapılsa mutlaka bir iki atom farklı olurdu. Şimdiki zaman tek gerçek zamandır. Şu anın değerini bilin ve anda kalın. Göreceksiniz Hayat size yol gösterecek…

Linkback: http://www.kisiselgelisimveolumlamalar.com/hatali-alanlarimiz/-t710861.0.html

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ