Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Haydi Lüleburgaz’ı Zirveye Taşımak İçin Oy Ver!

Reklam
Haydi Lüleburgaz’ı Zirveye Taşımak İçin Oy Ver!

Guangzhou Ödülü olarak bilinen Guangzhou Uluslararası Kentsel İnovasyon Ödülü için dünyada 15 aday şehir arasında yer alan Lüleburgaz’a oy ver!

Kentini dünyada zirveye taşımak senin elinde!

Guangzhou Ödülü olarak bilinen Guangzhou Uluslararası Kentsel İnovasyon Ödülü için aday şehirler arasında Türkiye’den sadece Lüleburgaz var!.. Lüleburgaz 3000 şehir arasından ilk 15’e girmeyi başardı.

31 Ağustos 2016 tarihinde son başvuru yapılan Guangzhou Ödülleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi adına Cinsiyet, Eşitlikçi Yaklaşım ve Yönetici Kadınlar projesi ile başvuru yapılmıştır. Teknik Komite tarafından Lüleburgaz Belediyesi Dünya çapında ilk 15’e giren listede yer almaktadır.

Resimdeki gibi Oy vermek için aşağıdaki linkten Lüleburgaz’ı bularak VOTE seçeneğini tıklamanız yeterli…

Link: http://pub1.chinadaily.com.cn/survey/20161020/indexen.php

Guangzhou

GUANGZHOU ÖDÜLÜ

Guangzhou Ödülü olarak bilinen Guangzhou Uluslararası Kentsel İnovasyon Ödülü fikri, kentin 2004’teki kuruluşundan bu yana UCLG ile ve 1993’ten bu yana Metropolis ile olan uzun vadeli işbirliğinden ortaya çıkmıştır.

UCLG, Metropolis ve Guangzhou Belediye Yönetimi tarafından birlikte verilen Guangzhou Ödülü, kentlerde ve bölgelerde sosyo-ekonomik ortamı iyileştirmeyi, sürdürülebilirliği teşvik etmeyi ve böylelikle vatandaşların geçim kaynaklarını artırmaya yönelik inovasyonları ödüllendir meyi amaçlar. İki yılda bir verilen ödül, kamusal sektördeki öne çıkan yenilikçi projeleri ve uygulamaları teşvik eder ve tanır.

İŞTE ADAY ŞEHİRLER

İşte aday şehirler: Addis Ababa (Etiyopya), suncion (Paraguay), Boston (ABD), Brüksel (Belçika), Kopenhag (Danimarka), Jakarta (Endonezya), La Paz (Bolivya), Lüleburgaz (Türkiye), Malang (Endonezya), Menaşe (israil), Qalyubeya (Mısır), Ramallah (Filistin), Songpa-Gu (Kore),Tampere (Finlandiya) ve Tlajomulco De Zuñiga (Meksika)

31 Ağustos 2016 tarihinde son başvuru yapılan Guangzhou Ödülleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi adına Cinsiyet, Eşitlikçi Yaklaşım ve Yönetici Kadınlar projesi ile başvuru yapıldı.

5-8 Aralık 2016 tarihlerinde Guangzhou Uluslararası Kentsel Yenilik Konferansı ve Guangzhou Uluslararası İnovasyon Festivali’ne ev sahipliği yapılacak ve ödüller sahiplerini bulacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ