Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Güzellik Uzmanı Hülya Aziz

ADRES
Lüleburgaz / Kırklareli / Türkiye
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Merhaba ben, 1978 Trabzon / Of doğumlu Hülya Aziz .

Güzellik uzmanlığına büyüdüğüm Lüleburgaz’da 1999 yılında Eczacıbaşı ile başladım. Sonrasında birçok kurumsal firma ile çalıştım. En son çalıştığım firmanın Ege Bölgesinde 10 yıl boyunca birçok il ve ilçelerinde bulunan şubelerde uzman estetisyenlik ve bölge müdürlüğü yaptım.

Bununla beraber Türkiye’nin de birçok yerinde eğitim verdim.

Çevremdeki dost ve yakınlarımın ısrarıyla başladığım Lüleburgaz serüvenime 08/04/17 tarihinde başlayıp uzman kadromla beraber yeni profesyonel uygulamalar ve süregelen zaman içerisinde aldığımız ödüllerle başarımızı taçlandırdık.

Güzellik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek birçok resmi kurum ve kuruluşlarla protokole imza attım. Her geçen gün hedeflerimi yükselterek sektörde geçirdiğim 15 yıl boyunca öğrendiklerimi ve tecrübelerimi paylaşmanın zamanı gediğini düşündüm ve M.E.B. Özel Hülya Aziz Güzellik Okulu’nu açtım. Milli Eğitim’e bağlı olan okulumda, işinde başarılı güzellik uzmanları yetiştirecek ve kadınlar için istihdam sağlayacağım.

Hayatta herkesin öncelik tanıdığı bir hedefi, amacı olmalı. Ben bu konuda biraz hassas ve disiplinli olduğum için yaptığım işin özünü bilerek her zaman hakkını vermeye çalışmışımdır. Tabi biraz da inatçı ve sabırlı karaktere sahip olmam da büyük bir etken.

Sektörde geçirdiğim 15 yıl boyunca edindiğim bilgi birikimini, yine Trakya halkına bir ilki yaşatacak olan Güzellik Akademisi’nde sizlerle paylaşacağım.

İşine aşık bir kadın, evet, ben; Hülya Aziz. – Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Hülya Aziz

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ