Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Besa İş Makinaları San. ve Tic.Ltd.Şti.

ADRES
Atatürk mah. Yeni Sanayi Sitesi 4.sokak c-2 Blok No:34 Lüleburgaz / Kırklareli
FAKS
02884128601
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2016 yılı Mart ayında Belgin Cava ve Sadık Bıyıktaş tarafından kurulmuş olup BESA İŞ MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adını almıştır.

BESA İŞ MAKİNALARI Özel Servis olarak inşaat, tarım, madencilik, kum ocakları sektörlerinde çalışan HMK, JCB, CAT, VOLVO, NEW HOLLAND, MST, KOMATSU, HITACHI, LIEBHERR, HYUNDAI marka (kazıcı-yükleyici,telekobik yükleyici, ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, mini kazıcı yükleyici, forklift, silindir vs.) tüm iş makinalarına servis hizmeti vermektedir. Bölgede müşterilerine Özel Servis hizmeti sunmaktadır.

İşletme bünyesinde 6 çalışan istihdam edilmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte çalışanlarımızın uzmanlık alanlarında eğitim almaları sağlanmaktadır.

Kırklareli Lüleburgaz’da kurulmuş olan şirketimiz 200m2 kapalı 160m2 açık alan olmak üzere toplamda 360m2 alanda ve işletme bünyesinde bulunan 2 adet gezici araçla mobil servis hizmeti vermektedir.
Çalışanlarımızın şirket hedeflerini kendi hedefleri olarak görmesini sağlamak, sürekli bilgi ve becerilerini artırmak. Sunduğumuz hizmet ve ürünleri sürekli geliştirmek, hedeflerimize takım çalışmasıyla ulaşmaktır.

 

MİSYONUMUZ
Ülkemizin inşaat sektöründe , alt ve üst yapılanma aşamasında sürekli gelişen iş makineleri kullanım alanları ve artan müşteri potansiyeli ile yedek parça ve servis ihtiyacını dünya standartlarında sunmak , yetişkin kadromuz ile kaliteli ve eksiksiz en ekonomik hizmeti sağlamak; iş makinaları ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vermeye özen göstererek, müşteri memnuniyetine ulaşmak; ülkemize çalışanlarımız ve hizmetlerimizle faydalı olmaktır.

 

VİZYONUMUZ
Yenilik, kalite, ekonomi ve hizmet sunumu açısından Bölgemizin iş makinaları servis sektöründeki ihtiyaçlara çözüm üretmek; bu sayede, rakiplerimizin taktir ettiği, müşterilerimizin çalışmaktan keyif aldığı ve personelimizin çalışmaktan onur duyduğu bir kuruluş olarak Trakya’nın iş Makine yedek parça ve servis alanında hizmet veren en iyi şirketlerinden biri olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterimizin isteklerini ve beklentilerini tam olarak karşılamak için en iyi ürün ve hizmeti sunmak.
Olası durumları öngörerek müşterimizin beklentileri üzerine çıkmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

 

DEĞERLERİMİZ
Kalite
Profesyonellik
Müşteri Odaklılık
Takım Ruhu
Çalışanların Mutluluğu
Güvenilirlik

 

FAALİYETLERİMİZ

Şanzıman ve Diferansiyel Tamiri
Motor revizyonları
Her türlü İş makinası yedek parça satışı
Her türlü hidrolik hortum imalatı ve satışı
İş makinası kova satışı ve tamiri
İş makinası ataşman satışı ve tamiri
İş makinaları kule , yürüyüş, palet aksamları
İş makinaları motor revizyonları
İş makinaları komple revizyon
Hidrolik sistem komple revizyon ( silindir,pompa , yürüyüş motoru)

Besa İş Makinaları San. ve Tic.Ltd.Şti. Besa İş Makinaları San. ve Tic.Ltd.Şti.

Henüz video eklenmemiş.

41.399781, 27.379896
  1. fuat erdoğan gürkaylar a.ş satış sonrası sorumlusu dedi ki:

    besa iş makinaları fırmamızın bu yıl çalışmaya başladığı yenilikçi yapısı ve çözüm odaklı olması kıymetli müşterimiz kadar fırmamızıda sevındırmektedır.kıymetli siparişlerinizi bekler uzun dönemli karşılıklı çalışma içersinde olmayı temenni ederiz.ıyı çalışmalar .gece perdesini indirip bin yıldızla iğnelediği zaman hatırla ki biz hala sizin dostununuz siz uzaklarda da olsanız bıle.

  2. fuat erdoğan gürkaylar a.ş satış sonrası sorumlusu dedi ki:

    cat iş makınaları orıjinal paeça için fıyat teklıfı verebılırsınız tsk.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ