Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz Kiralık OSGB Reklam Sayfası Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminiz İlk Sayfada Çıksın

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2016 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla ………… tarafından kurulmuştur.

……….. OSGB; iş sağlığı ve güvenliği alanında koruyucu ve önleyici sağlık hizmeti ve güvenli çalışma ortamı yaratılmasında işverenlerin ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliğinde yapılacak hizmetlerde yasal mevzuata hakim olmanın yanında incelemelerde değinilen konularda mutlaka kendilerinde tecrübe haline gelmiş ve yaşanılmış olayların ışığında bu hizmetlerin veriliyor olması hiçbir yerde bulunamayacak bir farklılık oluşturmaktadır.

– Kurumunuzda /işletmenizde etkin bir iş sağlığı ve güvenliği sağlamak,
– Var olan riskleri değerlendirmek ve gerekli sağlık/güvenlik önlemlerinin alınmasında yanınızda olmak,
– Uzman ve tecrübeli personelce olası iş kazalarının önlenmesi, meslek hastalıklarından korunma, acil durumların önceden tespiti ve acil durumların planlamasının yapılması,
– Bir işyerinde olması istenmeyen tüm olumsuzluklardan, onların kısa ve uzun süreli etkilerinden tedbirlerin alınması suretiyle güvende olmak,
– Kurum ve işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanması için profesyonel bakış açımızla katkı sağlamak,
– Çalışanların sağlık gözetimi ve sağlık raporlarını vermek, işe giriş ve dönüş muayenelerini yapmak,
– Çalışanların iş güvenliği eğitimlerini vermek, periyodik teknik kontrolleri yapmak,
– İşyeri iç ortam, saha gözetim ve kontrollerini yapmak, İSG Kurulu’nun kurulması ve işletilmesini sağlamak, kimyasalların risk değerlendirmesini yapmak, kişisel koruyucu seçim ve temini,
– Acil durum planları, yangınla mücadele ve ilk yardım hizmetleri,
– İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile yıllık değerlendirme raporlarını oluşturmak,
– A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadromuz ile kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisi olmak.
– 6331 Sayılı İş Güvenliği Kanunun (Madde 26) yerine getirilmeyen sorumluluklara yönelik her bir kişi ve durumlar için 1000-5000 TL tutarındaki (giderilmeyen eksikliklerle artarak tekrarlayan) para cezalarıyla karşılaşmamak için, EN ÖNEMLİSİ DE; Kaliteli , güvenli, hızlı hizmet anlayışımızla İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında çözümü beraber planlayarak, sizi ve kurumunuzu alakadar eden tüm bu belirttiğimiz iş ve işlemlerde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.

Şirketimizin ana ilkeleri

Dürüst: Dürüstlük temel ilkemizdir.
Profesyonel: Hizmet süreci boyunca ve sonrasında uzman personelimiz her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size destek olacaktır.
Sürekli: Gerek verdiğimiz hizmetler öncesinde, gerek hizmetlerimiz devam ederken veya hizmetimiz tamamlandıktan sonra ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir veya telefon, mail gibi iletişim araçları ile sorularınız yada sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
Tecrübeli: Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.
Ekonomik: Tüm hizmetler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenli” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak. Resmi Gazete’de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı İş Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, hizmet, madencilik gibi birçok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kısa zamanda birçok müşteriye ulaşan firmamız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ