Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz’da “Balın” isminde bir yetenek doğuyor.

Reklam
Lüleburgaz’da “Balın” isminde bir yetenek doğuyor.

Tuğçe ve Çağdaş Sofu çiftinin kızı olan 4 yaşındaki Balın Sofu, Show TV’de yayınlanmaya başlayan “Gülümse Yeter” isimli dizinin oyuncu kadrosuna “merhaba” dedi.

Balın Sofu, ilk ekran deneyimini 9 Ağustos 2016 Salı günü yayınlanan dizinin 4. bölümünde, güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu’ nun hayat verdiği “Yasemin” karakterinin çocukluğunu canlandırarak yaşadı.

Balın’ın, dizi teklifi almadan önce gerçekleşen sürecini annesi Tuğçe Sofu ile görüşerek birinci ağızdan dinledik.

Balın’ın hikayesini bizimle paylaşır mısınız ?

Balın’ı ajansa geçen yıl kayıt ettirdik. Yaşıtlarına nazaran daha aktif bir çocuk olduğu için şansımızı denemek istedik. 1 yıl içerisinde birçok güzel diziden teklif geldi fakat sürekliliği olmadığı için değerlendirmek istemedik. Fakat daha sonra, Show TV’ de yayınlanmaya başlayan “Gülümse Yeter” isimli diziden teklif gelmesi üzerine bu teklifi kabul ettik. Teklifi kabul etmemizin sebebi ise sürekliliği olmasını istediğimiz için başrol oyuncusu, Aslı Bekiroğlu’ nun hayat verdiği “Yasemin” karakterinin çocukluğunu canlandıracak olması ve herhangi bir elemeye tabi tutulmadan başrol oyuncuna benzerliği ile direk olarak Balın’ ın oynamasının istenmesi olmuştur.

9 Ağustos 2016 Salı günü yayınlanan bölümden sonra Balın ve ailesi olarak bizler tekrar İstanbul’ a davet edildik. Söz konusu dizinin albüm çekimlerinin yapılacağını ve Balın’ ın da albümde olması istenildiği tarafımıza bildirildi. Balın ile dizi oyuncularının birlikte aile fotoğrafları çekilerek, Balım dizi albümünde de yerini aldı..

En son ise senaryonun ilerleyen bölümlerinde Balın için güzel sahneler olacağı ifade edildi. diyerek sözlerini sonlandırdı.

Balın Sofu’ ya adım atmış olduğu yıldızlarla dolu göz kamaştırıcı platformda başarılar diler ailesine ise bizimle yapmış oldukları görüşme ve aktarılan bilgiler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ