Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz’da bomba paniği

Reklam
Lüleburgaz’da bomba paniği

Lüleburgaz’da gerçekleştirilen Onur Akın konserinde bomba paniği yaşandı.

Lüleburgaz’da önceki akşam 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Lüleburgaz Belediyesi tarafından  Onur Akın konseri düzenlendi.  Konser alanında da yaklaşık 10 bin kişi Onur Akın konserini izledi.

Konser esnasında saat 22.00 sıralarında ise ilginç bir olay yaşandı.

Emrullah Efendi 1.  Ara sokaktan konser alanına doğru gelen sırt çantasını ön tarafında asmış ve ince montlu bir genç şüphe uyandırdı.

Bir vatandaşın; “Bu ne biçim giyinmiş canlı bomba mı bu?” demesi üzerine yakınlarda bulunan polis ve zabıta şüpheli kişiyi yere yatırdı.

Elinde cihaz varken kendisini etkisiz hale getiren polis ve zabıtaya yumrukla vururum imasında bulunan “Bırakın beni patlatırım bak” diyen bu kişiyi duyan vatandaşlar ise şüpheliyi canlı bomba sanıp kaçmaya başladı.

Konsere girmek isteyen yaklaşık 100 kişi canlı bomba korkusu yüzünden konser alanına gidemeden geri döndü.

Olayın konser alanının içinde olmaması ve olayı görenlerin kavga sanıp eğlencesine devam etmesi konser alanında olabilecek olan bir izdihamı engelledi.

Zihinsel engelli olduğu tahmin edilen gencin çantasındakilerin de laptop ve kablo olmasının öğrenilmesinin ardından çevredeki vatandaşlar da rahatladı.

Olayın yaşandığı yerin yanında bulunan bir cafeteryada da bu kişiyi canlı bomba sanan vatandaşların hesap ödemeden kaçması ve bir daha geri gelmemesi nedeniyle işletme yaklaşık  2 bin TL zarara uğradı. Hürfikir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ