Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz’da Motosiklet ve Bisiklet Akademisi Çalışmaları Sürüyor

Reklam
Lüleburgaz’da Motosiklet ve Bisiklet Akademisi Çalışmaları Sürüyor

Lüleburgaz Belediyesince yürütülen Motosiklet ve Bisiklet Akademisi çalışmaları sürüyor. Lüleburgaz Yıldızları Akademisi bünyesinde sürdürülen Motosiklet ve Bisiklet Akademisi çevresinde peyzaj çalışması yapılıyor.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Motosiklet ve Bisiklet Akademisi’ni önemsediklerini belirtti.

Akademinin halkın bisiklet ve motosiklet kullanımını teşvik edecek önemli bir proje olduğunu belirten Halebak, bu proje ile daha temiz ve bilinçli ulaşım araç kullanımının artacağını söyledi.

Akademinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını kaydeden Halebak, şöyle konuştu:

” Lüleburgaz Yıldızları Akademisi bünyesinde açılacak Motosiklet ve Bisiklet Akademisi’nde çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda peyzaj çalışmaları sürüyor. Burası halkımızın bisiklet ve motosiklet kullanımını teşvik edecek. Bu kapsamda şehrin yaşadığı trafik sorunu için bir makro önlem olarak düşünülen bu akademi ile hem çevresel sürdürülebilirlik ilkesi göz önüne alınmış olacak hem de halkımızın daha temiz ve bilinçli ulaşım araçlarını tercih etmesi sağlanmış olacak. Yıl içerisinde tamamlanacak olan tesis ile kentimizde bisiklet kullanımının yaygınlaşması, insanlarımızın bisiklet ile spor yapmalarını hedefliyoruz.”

43-660x330 lymba01-640x330 39-660x330 33-660x330

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ