Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Mezun Olduğu İlkokula Müdür Yardımcısı Olarak Döndü

Reklam
Mezun Olduğu İlkokula Müdür Yardımcısı Olarak Döndü

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir öğretmen, 2001 yılında mezun olduğu ilkokuluna müdür yardımcısı olarak geri döndü.

Atatürk İlkokuluna Müdür Yardımcısı olarak atanan 28 yaşındaki Eyüp Sultan Kutlu, okula ve öğrencilere en iyi şekilde hizmet vereceğini söyledi. Yıllar önce mezun olduğu Atatürk İlkokuluna müdür yardımcısı olarak geri dönmenin mutluluğunu ve onurunu yaşayan Eyüp Sultan Kutlu, “Birinci sınıftan sınıftan 8’inci sınıfa kadar bu okulda eğitimimi tamamladım. 2001 yılında 8 yıllık eğitimi tamamladıktan sonra Lüleburgaz Lisesi’nde eğitim gördüm. Liseden sonra lisans eğitimimi Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü 2010 yılında tamamladım. İlk görev yerim Ağrı’nın Patnos ilçesi oldu. 1 yıl burada öğretmenlik yaptıktan sonra 4 yıl da İstanbul Sultangazi’de öğretmenlik yaptım” dedi.

“Mezun olduğum okula dönmek çok güzel bir duygu”

2015 yılında Lüleburgaz’a döndüğünü ifade eden Kutlu, “Buraya döndükten sonra ilk görev yerim Lüleburgaz’ın Ahmetbey beldesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu oldu. Okulda öğretmenlik yaparken Müdür Yardımcılığı Sınavı’nı kazandım. Daha sonra mezun olduğum ve çok sevdiğim Atatürk İlkokulunda Müdür Yardımcılığı görevine başladım. Mezun olduğum okula dönmek çok güzel bir duygu. Okuluma ve öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacağım” şeklinde konuştu. – KIRKLARELİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ