Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar

ADRES
Yeni Mah. İstanbul Cad. Esen Pasajı No:7 - Lüleburgaz / KIRKLARELİ
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Lüleburgaz Mıknatıs Gümüş, insanların en özel ve en mutlu anlarının vazgeçilmezi olan pırlanta ve gümüşü modern ve özgün tasarımlarıyla daha ışıltılı hale getirdi.
Konusunda profesyonel ve yeniliklere açık kadromuzla, büyük bir titizlik ile hazırladığımız, her bütçeye ve zevke yönelik çalışmalarımızı beğeninize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Lüleburgaz Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar, kullandığı özel renkli taşları, daha ışıltılı ve mat gümüş modelleri, modern ve özgün tasarımlarıyla gümüş takı aksesuar sektöründe önemli bir farklılık yaratma yolunda hızla ilerlemektedir.

Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar olarak öncelikli amacımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize, kaliteden ödün vermeden sunmak ve sizleri gümüş hakkında doğru bilgilendirmektir.

Trakya’nın gözbebeği Lüleburgaz’da bulunan Mağazamızın geniş ürün yelpazesiyle hayallerinizdeki zariflik ve şıklığı yakalayabilir, sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz.
Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar güvencesiyle mağazamızdan alacağınız her ürünün size şans ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

Gümüş Hakkında Çeşitli Bilgiler…
(Meraklıları içindir.)

Gümüş, tarihte çeşitli yöntemlerle cevherlerinden ayrılmıştır. En eski metotlardan biri, kurşunla karıştırma yöntemidir. Bu yöntemde gümüş cevherleri veya saf olmayan gümüş ürünleri kurşun veya kurşun filizleriyle basit bir fırında eritilir ve gümüş-kurşun karışımı elde edilir. Buradan da kolay bir şekilde saf gümüş kazanılır.

Diğer bir yöntem de, amalgama metodudur. Çamur haline getirilen gümüş cevherleri, tuz ve civayla muamele edilerek, elementel gümüş elde edilir. Bundan başka, siyanat yöntemi gibi başka gümüş elde etme yöntemleri de geliştirilmiştir.

Gümüşleriniz Kararmasın..!!!

Gümüş bir takıya sahip olduktan sonra, yapılan en büyük hata, takıların kullanılmadığı zamanlarda açıkta bırakmaktır. Açıkta hele ki banyo gibi rutubetli yerlerde bırakılan gümüş 1 günde tanınmayacak halde kararır. Kullanılan gümüş kararmaz. Kullanılmadığı zamanlarda mutlaka hava almayacak şekilde saklanmalıdır. En ideali minik kilitli poşetlerde saklamaktır. Kullanım esnasında kararma riski olan grup gümüş zincirlerdir. Özellikle yaz aylarında hele ki kullanıcının teri aşırı asitliyse gümüşü çürütebilir bile. Yılardır gümüş zincir satarım. Aynı zinciri çoğu müşterim aylarca aynı parlaklıkta kullanırken bazı müşterilerim 2 gün sonra karardı diye getirebilmektedir. Gümüşü yakan ten ve tere sahip kişilerin yaz aylarında rodajlanmış gümüş zincir kullanmalarını tavsiye ediyorum. Eğer bu da çözüm değilse ya iyi kalite deri kordon ya da beyaz altın zincir kullanmalarını her zaman tavsiye ederim.

Kararan Gümüş Nasıl Temizlenmeli…?

Kararan gümüş temizlenir. Ya bir gümüşçünün ellerine bırakın sizin için temizlesinler ya da evinizde yapabileceğiniz basit birkaç metot var onları yapabilirsiniz.

Eğer düz yüzeyli bir gümüşse; gümüş ilacınız yoksa diş macunu emdirilmiş yumuşak pamuklu nemli bir bezle silebilirsiniz. Güderi parçaları da gümüşü çok güzel parlatır. Eğer girintili çıkıntılı bir takı ise eski bir diş fırçası ve diş macunu ile nazikçe fırçalayabilirsiniz. Eğer yapıştırma taşları yoksa limonlu suda hafif kaynatabilirsiniz de.

Umarım bu yazı gümüş takı alırken sizlere rehber olur.

Sevgi ve Saygılarımızla…

Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar Mıknatıs Gümüş Takı ve Aksesuar
41.405415, 27.354580

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ