Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Mutlu Psikoloji, Lüleburgaz’da açıldı

Reklam
Mutlu Psikoloji, Lüleburgaz’da açıldı

Klinik Psikolog Gizem Mutlu’nun sahibi olduğu Mutlu Psikoloji hizmete açıldı.

Yeni Mahalle İstanbul Caddesi Şimşek Apartmanı numara 2’de hizmete giren Mutlu Psikoloji’nin açılış kurdelesini Belediye Meclis Üyesi Avukat Kemal Pektaş kesti.
Klinik sahibi Psikolog Gizem Mutlu, açılış sonrası kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.
GİZEM MUTLU KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da doğan Gizem Mutlu, 2012 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden ‘Çalışan Kadınlarda Depresyon Düzeyinin Problem Çözme Becerisi ile İlişkilendirilmesi’ projesini bitirerek mezun oldu. Lisans öğrenimi sırasında gönüllü olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi H Blok ve K Bloklarında staj yaptı.
Mezun olduğu yıl İstanbul İl Özel İdaresi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji alanında uzmanlık tezini ‘Çocukluk Çağı Travma Yaşantılarının Çalışan ve Çalışmayan Bayanların, Anksiyete ve Umutsuzluk Düzeyinin Üzerindeki Etkisi’ (2015) üzerine bitirerek ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi K Blokta zorunlu stajını tamamlayarak eğitimini tamamladı. Bu süre boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev aldı. 2015 yılının Temmuz ayında görevinden istifa ederek, psikolojik danışmanlık merkezi açtı.

Yetişkin, Çocuk ve Ergenlerle bireysel terapi yapmakta olan Mutlu, Depresyon, Panik atak, Fobiler, OKB (obsesif-kompulsif bozukluk), İlişki Odaklı Terapi, Kişilik Tipleri, Aile Çalışmaları (çocuk-ergen-aile iletişimi, çocuklarda davranış problemleri ve gelişim süreçleri), Sınav Stresi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Dikkat Eksikliği Bozukluğu alanlarında hizmet vermekte.

Varoluşçu Yaklaşım, Hümanistik Yaklaşım, Depresyon, Anksiyete / Kaygı, Panik atak, Fobiler, Benlik değeri, Öz güven, kendine yeterlilik, İlişkilerde bağımlılık, Anlam ihtiyacı gibi konular Mutlu’nun özel ilgi alanı.

Haber: Tevfik İŞÇİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ