Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Saray ve Malkara Devlet Hastaneleri Yakında Hizmete Başlayacak

Reklam
Saray ve Malkara Devlet Hastaneleri Yakında Hizmete Başlayacak

Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Akbulut, Saray ve Malkara’da inşaatları tamamlanan devlet hastanelerinin yakın zamanda hizmete başlayacaklarını belirtti.

Dr. Yavuz Akbulut yaptığı açıklamada, kamu yatırımları kapsamında inşası tamamlanan 75 yataklı Saray Devlet Hastanesi’nin taşınma sürecinde olduğunu belirterek, “Yöneticilerimiz ve arkadaşlarımız şu an çalışmalarını tamamlayacaklar. İnşallah yakın zamanda Tekirdağ’ımıza hizmet vereceğiz. Yeni yerinde, yaklaşık 60 dönümlük bahçesi yeşillikler içerisinde gelen hastalarımızın moral ve motivasyon olarak rahat edecekleri, ulaşım açısından da gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Rahatça ulaşabilecekleri inşallah bir alanda yapacağız. Bitecek işlemleri” dedi.

Malkara Devlet Hastanesi’nin de inşaat aşamasının tamamlandığını ufak tefek birkaç işlem kaldığını aktaran Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Akbulut, “Malkara’da arkadaşlar çalışmalarımızı yapıyorlar Genel Sekreterliğimizin koordinasyonunda. Malzemeleri ve ekipmanları alınmış durumda, şu an her şey taşınıyor. İnşallah oda yakın zamanda faaliyete başlayacak. Normalde, Malkara Devlet Hastanemiz Ağustos ayında hizmet vermeye başlaması gerekiyordu ancak bazı iş ve işlemlerde sıkıntılar olması nedeniyle biraz geciktirildi. Bir an önce, ne kadar erken işlemleri tamamlanırsa hizmete başlayacak. Ekim ayına varmaz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ