Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Zirve Sürücü Kursu Lüleburgaz

ADRES
Yılmaz Mah. Eski Kırklareli Cad. No:34B (Efsane Düğün Salonu Yanı) Lüleburgaz
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2016 yılında Ersin Hatipoğlu tarafından Lüleburgaz’da kurulan Zirve Eğitim Kurumları sektöründe lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Aynı zamanda, Ulaştırma Bakanlığı tarafından Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki Belgesi alarak SRC,ODY,ÜDY Belgesi Eğitimlerini vermeye başlamıştır.
Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.
Bu sebeple Zirve Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, ekip çalışması gerektiren, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahiptir.
Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Zirve Eğitim Kurumları hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, siz değerli adaylarına sunmaktadır.

Amacımız; Sürücü eğitimini, ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içerisinde, uygun ve ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Son Model Eğitim Araçlarımız ve Uzman Eğitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adaylarının yetişmesine katkıda bulunmak. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir hayat sürdürebilmeleri için iyi bir seviyede sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.
Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.
Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız.

Kaliteli eğitimlerimiz, güvenli ve modern araçlarımız ile sürekli iyileştirmeyi benimseyen,
Alanında, sektörde güvenilir ve referans bir eğitim kurumu olmayı hedefleyen,
Liderleri ve çalışanları ile adayların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,
İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile eğitim sektöründe öncü,
Teorik ve Direksiyon eğitimlerinde adayların katılımlarını sağlayan,
Eğitimlerin kalitesi ile iyi sürücü yetiştirmeyi kurum olarak taahhüt ediyoruz.
Müşteri memnuniyeti, eğitim ve öğretim alanında başarı sağlama, kanun ve düzene uygun işleyiş hedefleri ile yola çıktık. Eğitim kurumumuz iyi tanımlanmış uzman odaklı vizyonu ile Lüleburgaz’ın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi derecede karşılayabilecek yapıda olma özelliği ile siz değerli halkımıza büyük bir özveri ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratma, doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanma, dört dörtlük müşteri memnuniyeti sağlama ve toplumda bilinçli sürücü kitlesi oluşturma gibi değişmez ilkelerle daha kaliteli hizmetin tüm olanaklarından yararlanabilmeniz için aktif ekip çalışmasına inanıyoruz. Dolayısıyla her boyutta açık iletişim yöntemini benimsemiş, saygıda kusur etmeyen samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız, sürücü adaylarımızla ilgili tüm soru ve görüşleri açıklama; gereken yerlerde onlara çözüm ortağı olma konusunda oldukça deneyimlidir.
Branşlarında deneyim sahibi eğitmenlerimiz, kursumuzda alacağınız kaliteli eğitimin bir göstergesidir. Kurumumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için şükranlarımızı sunarız.

Zirve Eğitim Kurumları olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için araç kullanma eğitimlerini vermek ve sürücü eğitiminin gelişimine katkı sağlamak üzere;
Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, ehliyet alma ihtiyaçlarını karşılamak,
Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren eğitimcilerimiz ile hizmet vermek ve bu karakterlere sahip eğitimcilerin yetişmesine katkıda bulunmak.

Zirve Eğitim Kurumları olarak vizyonumuz, sürücü eğitimi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, ehliyet alanların ve yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, ileri teknoloji simülatör eğitimi, son model eğitim araçları, Öncü uygulamalarıyla; Trakya’ya model oluşturmayı ve referans gösterilen eğitim kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Sürücü Eğitiminde Mükemmeliyet
Zirve Eğitim Kurumlarının amacı, müşterilerinin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetleri, her noktada, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak öğretmeyi hedefliyoruz. Toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmektir.
Müşteri Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık
Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişileri, sürücü eğitiminin herhangi bir noktasında, gereksinim duydukları tüm teorik ve direksiyon eğitimlerini, sınavlara hazırlanmalarını kurs içinde kolaylıkla ulaşabilecekler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile adaylarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve onları ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.
Kursumuzun, en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir.

Bunun için, bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.
Ehliyet almak isteyen müşterilerimize, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.
Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, Zirve Sürücü Kursunda olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
Öncü Uygulamalar
Trakya Bölgesinde eğitimleri sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.
Siz Müşterilerimizi en kısa zamanda eğitim kurumuzu tanımaya davet ediyoruz. Saygılarımızla…
– Zirve Eğitim Kurumları

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.409712, 27.352961

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ