Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

LUBS DESIGN – Seren Dedeoğlu Cever

ADRES
Murat Hüdavendigar Cad. No:114 / A Lüleburgaz / Kırklareli
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

‘Hayalini kurduğunuz tüm ürünleri hayata geçirmeye ne dersiniz? Yaşadığınız mekanları ve kullandığınız ürünleri kişiselleştirin.”

Seren Dedeoğlu Cever kimdir?

Lüleburgaz’lı. Ortaokul ve lise öğrenimini Lüleburgaz’da tamamladı. 2012 yılında, tam burslu olarak öğrenim gördüğü Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nü bölüm birincisi olarak tamamladı. Eş zamanlı olarak Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden de mezun oldu. Devamında, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde, Endüstri Ürünleri Tasarımı Yüksek Lisans Programı’na kabul edildi.

Lisans mezuniyeti sonrası 3 yıl boyunca, İstanbul’da Future-ist Tasarım’da ürün tasarımcısı olarak çalıştıktan sonra 2015 yılında evlenip, memleketi Lüleburgaz’a yerleşti.

Şimdi ise Lubs Design ile karşınızda…

Her konuda destekçisi eşsiz bir eşe ve aileye sahip.

Lubs Design…

Yaşadığınız alanları, kullandığınız ürünlerle kişiselleştirin. Lubs Design yaşadığınız mekanlara ve kullandığınız ürünlere ayrı ayrı kimlikler kazandırır.

Konut, ofis ve bahçeleriniz için her türlü tasarım danışmanlık desteği verir. Aynı zamanda üretim ve uygulama desteği verir. Mekan ve ürün tasarımlarını biçim ve işlevin estetikle harmanlanması sonucu ortaya çıkartır. Tüm projelerde 3D modelleme yaparak, üretim ve uygulama aşamasına geçmeden tasarımları sizlerle buluşturur.

Lubs Design tasarımlarında ve üretimlerinde uzun ömürlülüğü teşvik eder. Çağdaş, arınmış, güvenilir tasarım anlayışını benimser. Hedefi her ortamda kendini ifade eden mekanlar ve her mekanda kendini ifade eden ürünler ortaya çıkarmaktır.

LUBS Design, hayallerinizi tasarlar!


Etiketler; Lüleburgaz Konut Tasarım, Lüleburgaz Ofis Tasarım, Lüleburgaz Bahçe Tasarım, Lüleburgaz Tasarım, Lüleburgaz İç Mimar, Lüleburgaz Güzel Sanatlar, Lüleburgaz Endüstri Ürünleri Tasarımı, Lüleburgaz İç Tasarım, Lüleburgaz 3D Modelleme, Lüleburgaz Estetik Tasarım, Lüleburgaz Mekan Tasarımı, Lüleburgaz Bahçe Tasarımı, Lüleburgaz Çevre Tasarımı, Konut Tasarım, Ofis Tasarım, Bahçe Tasarım, Tasarım, İç Mimar, Güzel Sanatlar, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Tasarım, 3D Modelleme, Estetik Tasarım, Mekan Tasarımı, Bahçe Tasarımı, Çevre Tasarımı

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ