Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

BURGAZ MEDİKAL LÜLEBURGAZ – Aradığınız Herşey Burada

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Lüleburgaz’ın SGK ile anlaşması olan en eski ve en köklü firması Burgaz Medikal, güler yüzlü personeli ile hastalarına 11 yıldır hizmet vermekte. Firma bu sektör de bir o kadar da personel yetiştirmiş bulunmaktadır. Trakya’nın en güçlü medikal firmalarından biri olan Burgaz Medikal şevkle ilk günkü hizmetine devam etmektedir.

‘KURUM ÖDEMESİ BÜYÜK KOLAYLIK’

Alçı; ‘Sağlık Bakanlığı’nın ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın 1 Nisan 2014’ten itibaren verdiği büyük hizmetlerden biri olan kurum ödemelerini SGK ile anlaşmalı olarak bu hizmeti halka ulaştırmaktadır. Kurum ödemesi hakkında bilgi vermek gerekirse, daha önceki uygulamada vatandaşlar aldıklarını ürünlerin ücretini daha sonra kurumdan almaktaydılar. Şimdi firmadan almaktalar. Örnek olarak, 1 aylık hasta bezi raporunda, hastanın cebinden çıkan ücret 15 liraya düşmüştür. Firmamız bu hizmeti uzun süre verecektir.

‘UYKU APNESİ CİHAHAZLARI TEMİN EDİLİYOR’

Firma Müdürü, uyku apnesi hastalığı ile ilgili cihazların temin edildiğini belirterek, ‘Trakya’nın çeşitli özel hastanelerinde uyku laboratuarı kuran ve bu cihazları hastalara temin eden firmamız, hasta avantajına yönelik en uygun fiyatla hizmet vermektedir. İşyerimizde 22 bin kalem ürünle halka hizmet vermekten onur duyuyoruz. Her şey sağlıklı yaşam için. Vatandaşlarımız hastalık ve ürünlerle ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirler’ dedi.

Kurulduğu yıldan itibaren kaliteden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız, bu yıllar boyunca Dünya’nın önde gelen markalarının temsilciliğini üstlenmiştir.

Ürünlerimiz:

Ortopedi ve rehabilitasyon ürünleri, solunum cihazları (cpap, bipap, kosantratör), akülü ve tekerlekli sandalye, hasta karyolası, yara bakım ürünleri.

Kalite Politikamız

– Her zaman güvenilir bir firma olmak.
– Var olan müşteri ilişkilerinin daha da kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, bütün olanaklar kullanılarak yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
– Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek, kullanıcı eğitimini mutlaka vermek.
– Kaliteli ve uluslar arası piyasada saygın referanslara sahip üreticilerin temsilciliğini yapmak.
– Siparişten sevkıyata tüm safhalarda müşteri odaklı kalite hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak.
– Kalite yönetim sistemine uygun olan firmamızda sistemin etkinliğini ölçmek ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.,

Vizyonumuz
Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak. Yaptığımız projeler ile adımızdan her zaman söz ettirmeyi hedefleyerek her gecen zaman içinde bir adım daha ilerleye bilmek.

Misyonumuz
Değişen ve gelişen sağlık teknolojilerine etkin çözümler üreten, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir şirket olmak.

Değerlerimiz
İşimize olan yaklaşımımızı yönlendiren yüksek etik standartlarımız ve değerlerimiz; · Sürekli gelişim · Inovasyon sağlamak ve uygulamak · Kazanma kültürü · İnsan odaklılık

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.402419, 27.365041

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ