Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Trakya Burada TV ‘de Canlı Yayınlarımız Başladı. (Lüleburgaz)

  • Genel
  • 27 Kasım 2019
  • 1.802 KEZ OKUNDU
Reklam
Trakya Burada TV ‘de Canlı Yayınlarımız Başladı. (Lüleburgaz)

TRAKYA BURADA TV MEDYA GRUBU olarak bir ilke daha imza atıyoruz.

CANLI YAYIN LİNKİ: —>> TIKLAYIN

Trakya ‘da bulunan 30.000 üzerinde takipçimizin Trakya ‘dan güncel olarak haberlerinin olması için bölgenin doğal güzelleri ve gerçekleşen etkinlikler ile bölgede faaliyet gösteren işletmeleri tanıtacak, ürün ve hizmetlerini büyük kitleler ile buluşturacak bir faaliyete imza atıyoruz.

Tüm TRAKYA ‘yı kapsayan İLK SOSYAL MEDYA TELEVİZYONU olma özelliğine sahip “TRAKYA BURADA TV” canlı yayınlarına başlıyor.

Lüleburgaz ‘da bulunan stüdyomuz ile Trakya ‘nın tüm il ve ilçelerinden önemli güncel haberler ve etkinlikler ile bölgede faaliyet gösteren işletmelerin ürün ve hizmetlerini sizlere ulaştıracağız.

CANLI YAYINLARIMIZ; hergün herkesin en az bir defa girdiği FACEBOOK ve YOUTUBE platformlarından yayınlanacaktır. Bunun en önemli sebebi ise günümüzde her an ulusal yayınlanan TV kanallarını izleyemiyoruz, her an broşür yada el ilanına ulaşamıyoruz, her an etrafımızda bir reklam panosu, bir gazete yada bir radyo olmuyor.

Çağın gelişmesi ile bugün 7 yaşından, 70 yaşına kadar herkesin elinde bir akıllı telefonu var. Akıllı telefonu olmayanın ise yanında veya çevresinde mutlaka akıllı telefonu olan, her işini internet vasıtası ile halleden ve tavsiyelerini dinleyeceği bir yakını oluyor. Bizde bu sebeple herkesin her an ulaşabileceği bir platform olan SOSYAL MEDYA PLATFORMU’NU en etkili şekilde kullanarak daha çok insana ulaşmak ve bizimle beraber sizlerinde sesini kitlelere duyurmak için yola çıktık. Gördük ki bugün 21.023 (Yirmibirbinyirmiüç) kişilik kocaman bir aile olduk ve büyümemiz sayımız arttıkça katlamanın etkisiyle daha da hızlanıyor.

Sizlerde sesinizi duyurmak, Trakya ‘nın güzelliklerinden bahsetmek yada ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Biz bir aile olmaya geldik. Gelin sizinle de tanışalım.

Yayın istatistiklerimiz ve daha fazla detay için bize ulaşabilirsiniz.

TRAKYA BURADA TV MEDYA GRUBU İLETİŞİM NUMARALARI:

0 (532) 164 8 111 – 0 (288) 417 6 883

ÖNEMLİ NOT: Yoğun Tempomuz sebebi ile telefonlara geç cevap verebiliriz. Whatsapp hattımızdan bizlere bilgi almak istediğiniz konuyu yazarsanız ekip arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Whatsapp Bilgi Hattı: 0 (532) 164 8 111

En kısa sürede görüşmek üzere HOŞÇA KALIN

  • TRAKYA BURADA TV MEDYA GRUBU
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ