Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

4 Büyükler Nikah Masasında Buluştu

Reklam
4 Büyükler Nikah Masasında Buluştu

Fanatik çift 19.07’de nikahlandı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Uğur Arslan ile Hilal Şarman, Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde 19 ve 07 yazan takım formalarını üzerlerine giyerek saat 19.07’de nikahlandı. Çiftin nikah şahitleri ile nikahlarını kıyan İlçe Nüfus Müdürü de bu özel anda gönül verdikleri takımların formalarını sırtlarına geçirdi.

Çerkezköy Bakış Gazetesinde gazetecilik görevini sürdüren aynı zamanda İhlas haber Ajansı muhabirliği de yapan Uğur Arslan ile Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışan Hilal Şarman yaklaşık 2 yıl arkadaşlıklarının ardından evlenmeye karar verdi. Çift, hayatlarını birleştirecekleri tarihi ise gönül verdikleri takımın kuruluş tarihi olan ve Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak kutlanan 19 Temmuz saat 19.07 olarak belirledi.Formalarla nikahları kıyıldı. Hilal Şarman sırtında 19, Uğur Arslan ise 07 yazan Fenerbahçe formalarını giydi.

Nikah şahitlerinden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe tüm takımları temsil ederken, Uğur Arslan’ın yakın arkadaşları Mehmet Akif Aldoğan Beşiktaş, Kübra Bozkurt Galatasaray, Ümit karaduman Trabzonspor, çiftin nikahlarını kıyan Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz da Galatasaray forması giydi. Davetliler büyük çoğunluğu da nikaha kendi gönül verdikleri takımın formasını üzerlerine giyerek geldi. Saat 19.07’da nikah kıyıldı.

Çerkezköy’de yerel bir gazete düzenlenen nikah töreninde, saatler Fenerbahçe’nin kuruluş tarihini simgeleyen 19.07’yi gösterdiğinde Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, çifte evlilik isteklerini bir kez daha sordu. ‘Evet’ yanıtının ardından imzalar atıldı ve Yavuz evlilik cüzdanını geline verdi. Çifti kutlayan Yavuz, bir ömür boyu mutluluklar diledi.4 çocuk tavsiyesi Nikah şahitliği yapan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, çifti kutladı ve 4 çocuk önerisinde bulundu.

Hayalim gerçek oldu.

Fenerbahçe’ye gönülden bağlı olduğunu belirten Uğur Arslan, “Hep çocukluk hayalimdi Dünya Fenerbahçeliler Gününde saat 19.07’de evlenmek. Eşimde bu isteğimi kabul etti ve sevdiğim insanla bu özel günde evlendik. Artık benim için 19 Temmuz’un iki ayrı önemi var. Biri aşkımla evlilik yıldönümüm. Birde gönül verdiğim takımın kuruluş yıldönümü. Bizi bu özel günümüzde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim”dedi.

Aşk mesaide başladı.

Kendisinin sağlık personeli olduğunu ve gittikleri olaylarda tanıştığı Uğur Arslan ile bir süre sonra sevgili olduklarını belirten Hilal Şarman, “Bana bu isteğini söyledi. Bende Fenerbahçeli olarak kabul ettim. Bizim için artık bu tarihin iki ayrı önemi var” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ