Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Başkan Albayrak: “Tekirdağ Kabuk Değiştiriyor”

Reklam
Başkan Albayrak: “Tekirdağ Kabuk Değiştiriyor”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın hızla büyüdüğünü, hareketli günler geçirdiğini ve kabuk değiştirdiğini söyledi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Danışmanlar Neşat Erdoğan, Şeref Çetin ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz ile beraber Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Süleymanpaşa ilçesi Yeni Sanayi Yeni Salon’da Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da hazır bulunduğu toplantıda kooperatif üyelerine Büyükşehir Belediyesinin yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Albayrak, Süleymanpaşa’da esnaf ve sanatkarlarla birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Esnafın her zaman yanında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Albayrak, “Yaşanılabilir mutlu bir Tekirdağ için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hizmetler başladı ve mutlaka başarıya ulaşacak. Altyapı çalışmalarımız Temmuz 2017’de tamamlanacak. Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlarımızın hepsi mutlu olacak” dedi.

” Tekirdağ kabuk değiştiriyor”

Tekirdağ’da esnaf ve sanatkarların birlik beraberliğinin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Albayrak, ” Tekirdağ artık hızla büyüyor, kabuk değiştiriyor ve hareketli günler geçiriyor. Büyük bir değişim yaşanıyor, herkesin değişime ayak uydurması gerekiyor. Yıllar önce Cengiz Topel Meydanı’nda kömür pazarı vardı, o zamanki belediye de kömürcüleri kaldırdığında kömürcüler karşı çıkmıştı ancak bunların olması gerekiyor. Yeni Tekirdağ’a ayak uydurmamız gerekiyor” dedi.

Başkan Ali Rıza Eti’yi de yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan Albayrak, kongrenin hayırlı olmasını ve 2017 yılının esnafa bol kazanç ve başarı getirmesini diledi. Herkesi birlik beraberlik içinde olmaya çağıran Albayrak, “Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur” diye konuştu.

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti de geçen yıl esnafa 80 milyon liralık kredi kullandırdıklarını söyledi. – TEKİRDAĞ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ