Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Bu kırtasiyeye giren sporcu çıkıyor

  • Güncel
  • 06 Eylül 2016
  • 1.604 KEZ OKUNDU
Reklam
Bu kırtasiyeye giren sporcu çıkıyor

Lüleburgaz’da 2002 yılından beri ‘1 silgi 1 kalem’ alan her çocuğun ücretsiz olarak spor kurslarından yararlanmasını sağlayan Gönül Kırtasiye’ye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Polat tarafından teşekkür ziyareti gerçekleşti.

Gerçekleşen teşekkür ziyaretinde Şamiloğlu Spor Salonu Antrenörü Şemsi Şemsi Şamiloğlu, Lüleburgaz Akademi Antrenörlerinden Gökhan Teksöz, Basketbol Hakemi Göksu Teksöz, GENKAD (Genç Katılım Spor Kulübü) Antrenörü Ayhan Küçükhan, Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kırklareli İl Temsilcisi Sedat İşbilen de bulundu.

2002 yılında başladıkları bu etkinliği sürdürdüklerini ifade eden Gönül Kırtasiye’nin sahibi Gönül Çelik; ‘Bu etkinliğe 2002 yılında Şemsi hocamızla başladık. 8 yıl önce Ekin Atölyesi ile devam etti. 3 yıl önce Lüleburgaz Basketbol ve şu an 15’inci yılımıza özel Şamiloğlu Spor Salonu Antrenörü Şemsi Şamiloğlu tarafından 1 ay, Ekin Atölyesi Dans Kursu Öğretmeni Sedat İşbilen, Trakya Gençlik Spor Kulübü(futbol-voleybol) Antrenörü Kadir Öztürk, Fenerbahçe Futbol Okulu(voleybol-futbol) Antrenörleri Cahit Karakaş-Hüseyin Dölger, Lüleburgaz Akademi Basketbol Gökhan Teksöz, Göksu Teksöz, Recep Akbulut, Aytaç Özkul tarafından basketbol, Adnan Tayfun ve Oğuzhan Dursun tarafından voleybol, GENKAD (Genç Katılım Spor Kulübü) Dans@Trakya ekibi, Ömer Ermen ve Ayhan Küçükhan ve Sedat İşbilen tarafından resim, drama, gitar, briç, masa tenisi, satranç ve izcilik, eğitim programları, çocuk hazırlık, modern dans, güzel sanatlara hazırlık, aerobik, jimnastik, halk oyunları 15 gün boyunca ücretsiz veriliyor’ dedi.

2002’DEN BERİ MİLLİ TAKIMA 500 SPORCU

Çelik; ‘Şu ana kadar 500’e yakın sporcu 2002’de yaptığımız kampanya sayesinde milli takımın çeşitli branşlarına girmiştir. Amacız spor yapmayan genç kalmaması. Bu kampanya ile çocuklarımızı spora alıştırıyoruz. Böylece çocuklarımız küçük yaşta sporla tanışıyor ve seviyorlar. Çocuklar küçük yaşta sporla tanışığı için kötü alışanlıkların yönelmelerine engel oluyoruz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum’ diye konuştu.

Ziyarette memnuniyetini dile getiren Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Polat da; ‘Gönül Kırtasiye’ye spora verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. 2016 yılı Ağustos ayı itibariyle olimpik branşa karate eklendi. Hedefimiz 2020 olimpiyatlarına karate branşına Lüleburgaz’dan en az 1 sporcu yetiştirmek. Gönül Kırtasiye’ye spora, sporculara ve sporcularla birlikte velilerine verdiği maddi destekten dolay teşekkür ediyorum. Ayrıca başarılı sporcuları onura etmesinden dolayı kendisini kutluyorum’ şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ