Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Çanakkale Biga’da Çiçekli Balkon Yarışması

Reklam
Çanakkale Biga’da Çiçekli Balkon Yarışması

Biga Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, ilçede görsel güzelliğin artırılması, ‘Yaşanacak şehir; Biga’ sloganının yerleşmesi amacıyla, ‘En güzel çiçekli balkon’ Yarışması düzenledi.
‘En güzel çiçekli balkon yarışması’ için başvurular 11 Temmuz Pazartesi günü başladı. Birinci, ikinci ve üçüncülerin ödüllendirileceği yarışmaya katılım 29 Temmuz mesai bitimine kadar sürecek. Başvurular Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak. Dereceye girenler için ödül töreni Biga Belediyesi Hizmet Binası’nda 12 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek. Yarışma sonuçları ise 8 Ağustos Pazartesi günü Biga Belediyesi internet adresinden (www.biga.bel.tr) açıklanacak.
Biga Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Profesyonel olarak bahçecilik, iç mimarlık ya da peyzaj mimarlığı yapanların başvuruları kabul edilmeyecek. Bir kişi en az 3 balkon fotoğrafı ile yarışmaya katılabilecek. Yarışmacılar son başvuru gününe kadar kimlik fotokopisi, ikametgah, katılım formu ile birlikte 3 adet fotoğrafı ile Biga Belediyesi’ne uğrayacaklar. Yarışma bilgi formu ve katılım şartları internet sitesinde yer alıyor” denildi. Biga Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce, kentin modern ve güzel görünümünün, yaşanacak şehir hedefi için çok önemli olduğu hatırlatılarak tüm vatandaşlar yarışmaya katılmaya davet edildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ