Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Gelin-Damat Karayolunda Durup Göbek Attı

Reklam
Gelin-Damat Karayolunda Durup Göbek Attı

Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’nde 4 yıllık ilişkilerinin ardından evlilik kararı alarak nişan yapan Ayşe Kaçak ve Erkan Arda çifti, düğün öncesi çıktıları konvoyda otomobillerini karayolunda durdurup ‘ Ankara’nın bağları’ şarkısı eşliğinde göbek attı.

Yoldan geçen araçların kornalarıyla sevinçlerine ortak olduğu Ayşe ve Hakan çifti, dostlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’nde oturan Ayşe Kaçak ile İstanbul’da oturan Erkan Arda, 4 yıllık ilişkilerinin ardından evlilik kararı aldı. Aileler arasında yapılan nişanın ardından dün damat Erkan Arda, gelin Ayşe Kaçak’ı İstanbul’da yapılacak düğünleri için konvoy halinde ilçeye gelerek evinden aldı. Düğün için yola çıkan çift ve yakınları İstanbul karayolu üzerinde otomobilleri durdurup ‘ Ankara’nın bağları’ şarkısında göbek attı. Gelinlik ve damatlık kıyafetleriyle yol ortasında göbek atarak renkli görüntülere neden olan çifte, yoldan geçen araçlarda kornalarıyla destek oldu. Düğün için konvoyla İstanbul’a gittiklerini anlatan damat Erkan Arda, “Eşimle üniversitede kız kardeşi sayesinde tanıştık. Dört yıldır da beraberdik ve evlenmeye karar verdik. Düğün İstanbul’da olacak. Uzunköprü’den gelinimizi aldık ama yolda şarkılar çalmaya başlayınca dayanamayıp yolda durduk. Göbek atıp çok eğlendik. Geçen araçlarda bizi selamladı. Düğün öncesinde çok güzel eğlence oldu” dedi

Gelin Ayşe Kaçak da çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Trakyalılar göbek atmayı sever. Oyun havaları çıkınca otomobilleri karayolunda durduk ve kendimizi oynarken bulduk. Çok eğleniyoruz, yoldan geçenlerde bizi görünce korna çalıyorlar, herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Uzun süre karayolu üzerinde göbek atarak eğlenen çift daha sonra yollarına devam etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ