Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Bir Yılda 85 Bin Hasta Tedavi Gördü

Reklam
Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Bir Yılda 85 Bin Hasta Tedavi Gördü

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2016 yılında yaklaşık 85 bin hastanın muayene ve tedavisi yapıldı. Yaklaşık 2000 kişiye kanal tedavisi uygulanırken, yaklaşık 5 bin hastaya da sabit ve hareketli protez yapıldı.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2016 yılına ait verileri paylaştı. Dolgu, kanal tedavisi, çekim işlemleri ve tüm protez işlemlerinin geçekleştirildiği Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2016 yılında yaklaşık 85 bin hastanın muayene ve tedavi işlemlerinin yapıldığı açıklandı. Bunlardan yaklaşık 2 bin hastaya kanal tedavisi işlemi uygulanırken, yaklaşık 5 bin hastaya da sabit ve hareketli protez yapıldığı belirtildi.

2016 yılı içerisinde, evde takibi zorunlu, engelli (fiziksel ve mental), yatalak ve benzeri durumda olan (KOAH, felç, terminal dönem kanserler vb.) 16 hastaya da Evde Sağlık Ekibi tarafından tedavilerinin yapıldığı açıklandı herbal slimming tablets. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden verilen bilgide, “Merkezimize başvuran kooperasyon güçlüğü olan çocuklarda, zihinsel engelli hastalarda, uzun süreli işlemlerde, büyük cerrahi girişimlerde genel anestezi sıklıkla tercih edilmektedir. Halkımızın merkezimiz bünyesinde bu işlemlerin yapıldığını bilmemesi sebebiyle kurumumuza başvuruları çok az olmaktadır. 2017 yılında tüm kanallardan halkımızı bilinçlendirip bu hastalara daha fazla ulaşmayı temenni ediyoruz” ifadelerine yer verildi. – KIRKLARELİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ