NASILSA VATANDAŞ ÖDÜYOR (LÜLEBURGAZ)
Lüleburgaz 8 Kasım Mahallesi ve birçok bölgesinde bulunan aydınlatma direklerinin, güneşin doğmasıyla sabah ışıklarının tüm Lüleburgaz sokaklarını aydınlatmaya başlamasına rağmen söndürülmediği ve uzun süreler boşa yandığı vatandaşın gözünden kaçmadı.
Sosyal medya hesabında paylaşım yapan bir vatandaş şunları yazdı; “Nasılsa vatandaş ödüyor paralarını, hava aydınlandı ışıklar halâ yanıyor bu işe bi el uzatmak lazım!” diyerek tepkisini dile getirdi.
Konu ile ilgili yetkililerin ne zaman bir çözüm yolu bulacağı ise Lüleburgaz sakinleri tarafından merakla bekleniyor.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ