Trakya Firma Tanıtım ve Bilgi Platformu
TrakyaBurada.com | Trakya'nın Tanıtım ve Bilgi Platformu

Muhteşem Kız Kardeşler

Reklam
Muhteşem Kız Kardeşler
Masaj ve vücut tedavisindeki başarıları ile ses getiren iki kız kardeş genç yaşlarına rağmen büyük bir çaba ve özveri ile attıkları adım ile Lüleburgaz ve Tekirdağ’dan sonra 3. Şubelerini Edirne’ye açtı. Masaj gruplarında ise Thai, medikal, Bali, spor, aroma gibi türler yer alıyor.

Bir çok insanın vücut kaslarındaki direnç düşüşünün ve kas çalışması için masaj terapi salonlarının yolunu tuttuğu günümüzde artık Edirneliler de emin ellerde. Edirne Masaj ve Terapi Salonu’nun sahibi Akdeniz Üniversitesi Fizyoterapi bölümü ve ayrıca Sağlık Meslek Lisesi Laboratuar mezunu Nazik İnnice ” Edirne’ye gelme sebebimiz burada bizim gibi hizmet veren yok. Olanlarda bizimle yarışamaz. Bu yüzden Edirne’yi gerçek masajla tanıştırmak istiyoruz” şeklinde ifade etti.

GENÇ YAŞTA ÜÇ ŞUBE

İnnice, “İl şubemizi İstanbul Acıbadem’de açtık. Yaşam şartları sebebi ile orayı devredip tamamen Trakya’ya dönmek istedik. Trakya’ya döndüğümüzde ilk olarak Lüleburgazlı olduğumuz için oraya açıldı. O şubemizin oturması 1 buçuk yılı buldu. Sonra Tekirdağ’da 1 yılda başarıya ulaştık. İşlerimizin iyi gitmesi üzerine şubelerimizi de hızlıca açmaya başladık. Edirne’de tam anlamıyla masaj kültürünün eksik olduğunu araştırdıktan sonra Edirne’ye de bir şube açmak istedik. Edirne’de de başarılı bir hizmete ulaştıktan sonra Kırklareli’ ye de açacağız.

“MASAJ KALİTESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Biz her şubemizde toplumu masajla tanıştırıyoruz. Kar amacı bellidir bu sektörde. Sadece fazlasını istersen kalitesini düşürürsün. Biz onu istemiyoruz. Kalite yüksek olsun, toplum masaja alışsın ve biz geleceğe yatırım yapalım. 7 yıl sonra gençlerimiz ve orta yaşlı insanlar masajla tanışmış ve bunun yararını bilmiş olsunlar en önemli nokta bu.

“BİZİM SİSTEMİMİZDE HER TÜRLÜ MASAJ GRUBU MEVCUT”

Masajlarımızda dinlendirici masaj guruplarımızın hepsi yer alıyor. Bu masajlar alınırken burada güvenilir şekilde alacağınızı bilmek daha iyi. Tüm personellerim bu konuda bende eğitimden geçiyorlar. Bu masajların hepsine spa tarzı masajlar deniyor. Aynı zamanda medikal kısımlar var, o zaman ben ilgileniyorum. Öğlen 12 de açılıp akşam 22.30 son seansımız. Burada şuanda 2 oda ve 2 terapist var zamanla ekleyebiliriz.

“EDİRNE’DE MASAJ SEKTÖRÜNDE RAKİBİMİZ YOK”

Her açtığımız şubenin uzun yıllar devam etmesi için başladık. Zaman geçtikçe daha iyi olacağız. Hem hizmet ve kalite anlamında hemde yaptığımız başarı anlamında. Edirne’ye gelme sebebimiz burada bizim gibi hizmet veren yok. Olanlarda bizim rakibimiz olmayacak kadar kötü. Otellerde bu hizmeti verenler var ama onlar bizimkilerden daha farklı. Otellerin konsepti farklıdır zaten. Orada tam anlamıyla ilgilenme olmaz. Sadece spa hizmeti verilir.

“EN ÖNEMLİSİ MEDİKAL MASAJ”

Şuan 90 dakikalarda kampanya var. Örneğin 90 dakikaya 250 lira yerine 150 lira ödüyorsunuz. Klasik masaj, Bali masajı ve aroma terapi bunlar dinlendirici masaj gurubu. Bunların 60 dakikası 130 lira. Diğer masaj türleri de değişiyor. En önemli kampanyamızda medikal masajı tanıştırmak adına 50 lira bölgesel masajlarımız. Normalde bu gurubun içerisinde en pahalı masaj medical masaj olması lazım. Çok zor bir masaj grubudur.

“KAFEYE PARA HARCAMAK YERİNE MASAJA BÜTÇE AYIRMAK İNSANLARA KAZANÇ GETİRECEKTİR”

İnsanlar artık masajı tanısın, görsün. Kafede orada burada oturacaklarına biraz kendilerine bütçe ayırıp masaj gitmeliler. Kafeye para harcamak yerine masaja bütçe ayırmak insanlara daha kazanç getirecektir. Maliyetler biraz yüksek gibi gözükebilir ama düşük maliyetleri de var. Şuan kamuda yada ofis sisteminde çalışan yada en zengin insanlar stresten dolayı çok kötü şartlarda yaşıyorlar. Onun yerine ayda belli bir bütçe ayarlayıp, masaj almayı deneseler hem onlar bundan yaralanacak hem bizim gibi ticari yerler büyüyecek.

“BİZİM ÖNERİMİZ BALİ MASAJI”

Bize genellikle Trakya’da gelen müşterilerimiz klasik masajı ister. Ama biz Bali masajını öneririz.  Ben terapist olarak özellikle onu öneriyorum. Çünkü ne yumuşak ne serttir. Müşterinin vücudunu analiz etmende yardımcı olur. Klasik masaj istenince ben sert yapamam masaj onu gerektirmez. Ama sert yapamayınca vücudunda fibröz var mı yok mu anlayamıyorum. Ama Bali masajının ucu açık olduğu için vücudunda gezinirken senin şuralarda problemin var şeklinde söyleyip yapması gerekenleri belirtiyorum. Hem karşıdaki bilgiye ve aldığı hizmete doyuyor hemde biz yaptığımız işten memnun kalıyoruz. Trakya Bölgesi’nde masaj ve terapi alanında şubelerimizi açtık şimdi Edirne’deyiz. Bütün Edirnelilere de masajı tanıtmak ve masajın ne kadar yararlı olduğunu gösterebilmek adına hizmetimizle ve kalitemizle tüm Edirne’yi iş yerimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ